Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rolvazen met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Antiek Japans benen figuur met bodemmerk. 19e Eeuw. Stukje van voet mist. Afmeting: H 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal decor. Haarlijn deksel + minimale chip. Afmeting: H 13 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vleesschotel met Queng Lung landschap decor. Afmeting: 36,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Chinese, drie-delige hardhouten miniset met karaktertekens. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met emaille, figuren in interieur/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/...
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en lichtblauw celadon glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...
Zeven stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels. Divers. Diverse chips/haarlijnen. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing schotel met origineel handgeschilderd floraal decor van pioenrozen. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Drie Chinese natuurstenen objecten. Bestaande uit; Stempel rood/grijs met tekens. Stempel met Foo-hond en tekens. Boeddha figuur met Foo-hond. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/landschap decor. Drie goed, drie met chip en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 23 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/vogel/goud decor. Deksel randschade + gat in bodem. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/vazen decor. Circa 1800. Eén kop haarlijn, drie schotels goed, 3 schotels haarlijn of chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.