Lot met 3 zilveren sieraden, voorzien van een ovale broche met agaat, 29x37mm, een ring met barnsteen, ø55 en een ovale hanger met roosbewerking en een groene steen, 19x33mm. totaal ca 22,1 gram. In g...
Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...
Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Ongerestaureerd. Afmeting: 145 x 91 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vier-laden bestek-cassette met compleet plated bestek. Gesigneerd Kochberg. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 46 x 36 cm. In goede staat.
Zilveren bestek met een slacouvert, BWG,12 lothig, strak model en 2 bijpassende mosterdlepels, 835/000. 26 en 6,5cm. totaal ca 229 gram. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met rattestaart en een dubbel getorste steel bekroond met een jager met hond. Voorzien van restauratie. Bak aan de achterzijde voorzien van gravure: Foppe Boukes Eekma...