Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...
Vier antieke Hollandse tegeltableau's. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Twee maal 6-pas met mangaan en vee decor, goed. Eén maal 6-pas met bloemvaas decor. En één maal 12-pas met Empire decor, één tege...
Twee antieke polychrome fayence koeien. 19e Eeuw. Eén maal oud Delft, circa 1880. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper in de kleuren blauw/creme/rood/zwart. Afmeting: 420 x 111 cm. In goede staat.
Groot creme kleurig Perzisch kleed met floraal decor. Blauw, turkoois et cetera. Afmeting: 251 x 192 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 76 x 39 x 62 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met briefpanelen. Slot defect. Verder in goede staat. Afmeting: 124 x 64 x 65 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eethoek met zes stoelen. Coulissentafel met messing lijsten en twee extra bladen. Afmeting: (tafel) 77 x 111 cm./77 x 231 cm. Afmeting: (stoel) 85 x 45 x 46 cm...
Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Duitse bajonetten. 20e Eeuw. Afmeting: L 41 - 55 cm. In goede staat.
Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.
Antiek gegraveerd pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 34 cm. In goede originele staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.