Zilveren comfoor met brander, 833/000, met gezaagde ovaal decor en een parelrand, geplaatst op 3 poten met getorst patroon en ivoren knopjes. Met zilveren brander. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, j...
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Fraai stuk gesneden bloedkoraal met bloemenmand en bloemen, geklemd in een gouden zetting met brochering. 57x27mm. ca 17,2 gram. In goede staat
Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een fijne dubbele band aan de bovenzijde voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct met aan weerskanten 2 singlec...
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren sieraden, voorzien van een ovale broche met agaat, 29x37mm, een ring met barnsteen, ø55 en een ovale hanger met roosbewerking en een groene steen, 19x33mm. totaal ca 22,1 gram. In g...
Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper in de kleuren blauw/creme/rood/zwart. Afmeting: 420 x 111 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 28.500,=. Afmeting: 301 x 198 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...