Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.

Zeldzame bijbelkist, 1650
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.

Historisme bronzen inktstel
Resultaat: 130 EUR

Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels en schaal
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in aardewerken schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 90 EUR

Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven, miniatuurkan met kersen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, miniatuur kan met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren aan het bidden
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd groot schilderij. 19e Eeuw. Figuren aan het bidden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

S.M. de Ranitz, Hollands wintergezicht met boerderij
Resultaat: 650 EUR

S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.

J. Israëls, Heren portret
Resultaat: 190 EUR

Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.

J.E. Morel Fecit, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 600 EUR

J.E. Morel Fecit. 1835 - 1905. Hollands ijsgezicht met figuren en stad op achtergrond. Amsterdam? Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28,5 cm. In goede staat.

Henri Jacques Bource, Boerenmeisje geeft planten water
Resultaat: 2.250 EUR

Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden Gourmet collier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een gourmetschakel, verstelbaar in lengte. breedte 1,8mm. maximale lengte 70 cm. totaal ca 7,5 gram. In goede staat

Armband en collier met bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Armband en collier van bloedkoralen. Een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4mm, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting, lengte 20 cm, en een collier met ronde bloedkoralen, verlopend in grootte, 3...

Gouden collier
Resultaat: 560 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een achtvormige schakel. Breedte 4 mm. Lengte 55 cm. ca 24,5 gram. Voorzien van een karabijnsluiting. In goede staat

Gouden zakhorloge
Resultaat: 240 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, getekend Chronometre Nouveau, voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met goudkleurige uur aanduiding en wijzers. Aan de achterzijde versierd met een ribdecor en een ...

Twee antieke zilveren kandelaars
Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Zilveren nootmuskaat rasp
Resultaat: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, blauw-wit
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

Antiek Chinees celadon bord
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.