Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees/Kantonees porselein (27x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Chinees Sang du Boeuf bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese bronzen paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 160 EUR

Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kraagvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 120 EUR

Zeven stuks diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Onder andere: Kang Xi, enkele met bodemmerk. Drie schotels haarlijn, waarvan twee ook met chip. Afmeting: Ø 9,5 - Ø 11 cm. In redelij...

Grote Chinese sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte sierschotel met figuren/floraal/tekst decor. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 350 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Resultaat: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.

5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke
Resultaat: 190 EUR

Vijf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. Bestaande uit: 1979: Alpenland/Steinbock. 1981: Im land der Walder. 1982: Kustenland. 1983: Marschland. 1984: Fischerdorf. Afmeting: ca. 8 cm. In goede s...

4x Japanse porseleinen schotels
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

5x Divers antiek
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Chinees porseleinen paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.

Danseres, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke danseres op marmeren sokkel. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.