Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Philippe buffet met opstand. Circa 1870. Afmeting: 193 x 140 x 68 cm. In zeer goede staat.
Statenbijbel met zilverwerk, 833/000, bijbel met het oude en het nieuwe testament, voorzien van zilveren bewerkte rand en 2 zilveren sloten, aan de binnenzijde voorzien van een gravure. Breuk in één v...
Antieke Franse notenhouten uittrekbare Henri Deux eettafel. Circa 1880. Afmeting: 71 x 113 x 129 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee zilveren couverts, met vork en lepel voorzien van een enkel lof bij de steelaanzet en een Haags lof. MT.: H.Selling, Amsterdam jl.: I:1793. totaal ca 300 gram, 20 cm. Vorken iets afgesleten, verd...
Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Bijbel met zilveren sloten, 833/000, heiluge euangelium, naar beschrijving van Mattheüs, met zwarte leren kaft voorzien van 2 zilveren sloten versierd met parelrand, filigrain en knoppen. MT.: P.A.Bar...
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...
Kleine zilveren soezenmand, 835/000, rond gecontourneerde gezaagde mand met rasterdecor en parelrand. Geplaatst op een ronde voet met filetbewerking en voorzien van grepen met krul en floraal decor. M...
Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren lepel, 925/000, Z1, met steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie CK. MT.: R.Gerrant, Amsterdam, jl.: A: 1785. 21 cm, ca 63 gram. Oneffenheid ...
Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.