Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign., Figuren in bos
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht
Startprijs 700 EUR

Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.

Wim Meijer, Hollandse gebakkraam
Resultaat: 100 EUR

Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Resultaat: 50 EUR

C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...

H. Roosink, Landschap met eenden familie
Startprijs 160 EUR

Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eenden familie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Reclame affiche Warner Bros 'Casablanca'
Resultaat: 180 EUR

Oude affiche van Warner Brothers. Casablanca. Copy, pixels. Randschade. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolvaas
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha's in de tuin met papegaai. Olieverf op glas. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor. Gemerkt onder deksel. Chip deksel. Afmeting: 9,5 x 19,5 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 34,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.

2x Chinese koppen
Resultaat: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.

3x Chinese voorwerpen
Startprijs 150 EUR

Drie Chinese voorwerpen. Bestaande uit; Yixing theepot met jade. Jade amulet, rat. En een jade vaasje met tekens. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Ming vaas met vier oren en floraal decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Startprijs 50 EUR

Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Chinees huisaltaar
Startprijs 80 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese waterdruppelaar
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en craquele glazuur. Op hout gestoken console. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 60 EUR

Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose maanvaas
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 6,2 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met vaas/vogel en goud decor. Afmeting: 37,4 x 28,3 cm. In goede staat.

Grote antieke Thaise boeddha
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.