Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Philippe buffet met opstand. Circa 1870. Afmeting: 193 x 140 x 68 cm. In zeer goede staat.
Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.