Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...