Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee zilver klemarmbanden, BWG, voorzien van bewerking, is wat afgesleten. Breedte 28 mm. ø60x70mm. totaal ca 182 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Grote rozethanger met een clipsluiting, voorzien van een ovale witgouden hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 9x7mm, en ...
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote strakke rozet, ø 14,5mm, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct SI/P en daaromheen 3 randen bezet met kl...
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met een Venetiaanse schakel. Voorzien van een hanger met grote agaat. breedte collier 1,6 mm. lengte 50 cm. Collier ca 7,0 gram. In goede staat
Sierlijke witgouden broche, 585/000, met parel en diamant. Ovale broche met krul en omgeslagen gematteerd stuk, versierd met een fraaie grillige grijze cultivé parel, 7,5x10mm. De broche is in de rand...
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.