Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.