Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sculptuur, Vrouw met mand
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Gesigneerde bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerde bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Goldscheider figuur, 1900
Resultaat: 500 EUR

Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...

Perzisch kleed, 168 x 104 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal. In de kleuren; blauw/creme/oker. Afmeting: 168 x 104 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 142 x 181 cm.
Resultaat: 170 EUR

Oud Perzisch kleed. Afschar. Floraal. In de kleuren; rood/zwart/creme/paars/oranje. Afmeting: 142 x 181 cm. In goede staat.

Perzische loper, 400 x 107 cm.
Resultaat: 70 EUR

Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.

Mahonie Empire spiegel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.

Art Nouveau buffet, 1910
Resultaat: 550 EUR

Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast
Resultaat: 105 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.

Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe buffet met drie kronen. Circa 1860. Afmeting: 185 x 128 x 65 cm. In zeer goede staat.

Frans Jugendstil kabinet, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek notenhouten Frans Jugendstil kabinet met messing beslag. Circa 1900. Rugwand mist, kringen op blad. Afmeting: 161 x 97 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 115 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Piedestal
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten piedestal. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 45 x 47 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel, H 140 x B 76 cm.
Resultaat: 285 EUR

Grote vergulde houtgestoken spiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 140 x B 76 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 180 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 38 cm. In goede staat.

Theekastje
Resultaat: 80 EUR

Ovaal teakhouten theekastje met facet-geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In goede staat.

7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.

4x Pastoe stoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.

Antieke Louis Philippe kast, 1860
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast. Eén-deurs. Circa 1860. Afmeting: 185 x 106 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Engelse dessertkast, 1880
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken dessertkast met opstand en drie lades. Circa 1880. Afmeting: 126 x 120 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Mechelse vitrine kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.

3 Delig Frans pendule stel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Portre Montre met horloge
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Frans eikenhouten portre montre met spillegang horloge. Philippe Miege Genève. Mahonie gefineerd. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Kaiser jaarpendule onder stolp
Resultaat: 225 EUR

Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule
Resultaat: 250 EUR

Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig pendulestel
Resultaat: 170 EUR

Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Junghans vrijslinger, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Grote portaalklok, 1840
Resultaat: 325 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Empire portaalklok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1840. Zonder slinger. Klokkast behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Portre Montre
Resultaat: 140 EUR

Antieke neo-gothische portre montre in kathedraalvorm. Compositie metaal. Met Engelse snek zakhorloge. Functie niet getest. Afmeting: circa 20 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

2x Klokken
Resultaat: 100 EUR

Twee klokken. Eén maal brons, circa 1890. Achtdaags- stil uurwerk, geen slinger. En eenmaal hout met brons, tweede helft 20e eeuw, mechanisch uurwerk, glaasje kapot. Afmeting: 14 - 39 cm. In redelijk/...

Pendule, 1930
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Koekoeksklok + barometer
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse koekoeksklok en barometer met snijwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Ansonia pendule
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...

Carrara marmeren klokkenstel, 1870
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 - 39 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stucwerk wandklok
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.

2x Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.

Lenzkirch tafelklok, 1890
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok. Circa 1890. 1 Million, Nr. 138872. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Bracket klok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Grote antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

2x Militaire oefensabels
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Onschadelijk gemaakt. Kolf gerestaureerd. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Enkelloops dames jachtgeweer
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

3x Oude cavalerie trompetten
Resultaat: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

2x Antieke marmeren coupes, 1925
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Art Deco marmeren coupes. Circa 1925. Afmeting: H 16 x Ø 15 cm. In goede staat.

4x Tinnen kannen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

2x Tiffany-stijl lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 18 - 37 cm. Twee restauraties. Verder in goede staat.

5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Reclamebord Juno Sigaretten
Resultaat: 60 EUR

Duits 50er-jaren blikken reclamebord 'Juno Sigaretten'. Lichte beschadigingen rondom. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Theekist
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten, bandintarsia en parelmoer inleg. Krimpnaad deksel. Afmeting: 15 x 21 x 12,5 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Resultaat: 60 EUR

Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Mirandelli accordeon
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse 50-er jaren Mirandelli accordeon met latere tas. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In zeer goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.

Oude Engelse microscoop, 1920
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Lot tinnen maatbekers (12x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van twaalf antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Laarzenstandaard in antieke stijl
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.

Messing aker + blaasbalg
Resultaat: 25 EUR

Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 110 EUR

Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.

Messing theeservies
Resultaat: 25 EUR

Vijf-delig Hollands Eissenloefel-stijl theeservies van messing. Circa 1920. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

17e Eeuws snijwerkstuk
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen inktpot, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek bronzen inktstel op zwart marmeren basement. Circa 1900. Waterpot is inkthouder, boomstam is penhouder. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Antieke globe
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.

Gietijzeren paraplu houder
Resultaat: 110 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.

Grote Empire-stijl lampenvoet
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Empire-stijl lampenvoet. Griekse dame met ampfora. Compositie metaal. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, 2x Landschap
Resultaat: 140 EUR

2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met platbodems en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

P. Peters, Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

P. Peters. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Walraven, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 50 EUR

Walraven. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met herder en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Twee meisjes aan het vissen
Resultaat: 80 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Twee meisjes aan het vissen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

6x Jan Thoorop, Divers
Resultaat: 70 EUR

Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Resultaat: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse gouache
Resultaat: 35 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

H.R. Volkmann, Korenveld met klaprozen
Resultaat: 100 EUR

Hans Richard Volkmann. 1860 - 1927. Landschap met korenveld. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 97 cm. In goede staat.

G. Macintosh, 'In doubt'
Resultaat: 90 EUR

G. Macintosh, 1883. Engelse School. Interieur met figuren en gans op tafel. Titel: 'In doubt'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer
Resultaat: 190 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

3x P.A. Nijgh,
Resultaat: 60 EUR

Drie werken van P.A. Nijgh (Enschede). 1876 - 1959. Aquarel, ets en olieverf. Landschappen. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.

Monogram Jan.Tibbe., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Resultaat: 80 EUR

Monogram Jan.Tibbe Borne Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk uit Borne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.

P. Cox, Hollands duinlandschap
Resultaat: 70 EUR

Peter Cox. 1912 - 1965. Hollands duinengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.

Zwart, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 140 EUR

Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Boerderij met werkende boer + boerderij met boerin
Resultaat: 325 EUR

Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.