17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met grijs glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met medaillons en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met ki...
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en goudkleurig reliëf decor. Floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquele glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese Peking glazen vaas met kostbaarheden, insecten, vogels en karaktertekens decor. Eén chip. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen octogonale Kang Xi kop en schotels. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x 12 x 12 cm. Verder in goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Yong Zheng. Met floraal/figuren decor. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese opengewerkte schaal met fruit/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: 13 x 25 x 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans bronzen figuur. Boogschutter. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.