Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 207 x 169 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 26.500,=. Afmeting: 207 x 169 cm. In goede staat.

West-Friese stoelklok
Resultaat: 325 EUR

West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

4x Duitse speelgoedauto´s
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, (Frankrijk)
Resultaat: 160 EUR

Antiek verguld Frans sabel. Gesigneerd L. Garr. Mogelijk Grenadier Nationale Garde. Lyra op heft met ranken. Afmeting: L 79 cm. In goede staat.

2x Bronzen kookpotten (grapes)
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Duits aardewerk
Resultaat: 250 EUR

Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...

2x Bokalen met brons/marmer
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Leitz Leica camera met toebehoren
Resultaat: 225 EUR

Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en glas
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 400 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Strandgezicht Mallorca
Resultaat: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Strandgezicht Mallorca met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden ring met jade en een trouwring
Resultaat: 150 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, waarvan één met groene steen. Gouden trouwring met een gebroken band en een ring met een grote ovale groene cabouchon geslepen steen, 25x14mm. ø 51. totaal ca 9,5 gram...

Omega stalen horloge, quarts
Resultaat: 130 EUR

Omega stalen horloge, Seamaster, Quartz, met zwart lederen band. Vierkant gocontourneerde kast met een zilverkleurige wijzerplaat en datumaanduiding. 35x35mm. Werkend. De leren band is wat versleten.

Gouden gourmetarmband
Resultaat: 550 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat

Bronzen boeddha
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.

2x Chinese trompet vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (12x)
Resultaat: 140 EUR

Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.

Oosterse stempel
Resultaat: 160 EUR

Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat

Stenen hoofd van monnik of boeddha
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws Chinees stenen hoofd van monnik of boeddha. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees zijden handwerk kleed
Resultaat: 170 EUR

Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...

Antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese borden Ø 15,3 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.

Kang Xi schotel
Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.

2x Zeldzame 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 22,2 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

4x Familie Rose kop en schotels
Resultaat: 1.500 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Porseleinen vazen met brons, 1860
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot Makkum (15x)
Resultaat: 170 EUR

15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.

Lot antiek Petrus Regout aardewerk
Resultaat: 160 EUR

Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...

4x Antieke tegeltableau's
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke Hollandse tegeltableau's. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Twee maal 6-pas met mangaan en vee decor, goed. Eén maal 6-pas met bloemvaas decor. En één maal 12-pas met Empire decor, één tege...

2x Antieke fayence koeien
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke polychrome fayence koeien. 19e Eeuw. Eén maal oud Delft, circa 1880. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Reliëf van gesneden albast
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek vergulde Amor op sokkel, 1900
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Perzische loper, 420 x 111cm.
Resultaat: 120 EUR

Lange Perzische loper in de kleuren blauw/creme/rood/zwart. Afmeting: 420 x 111 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 251 x 192 cm.
Resultaat: 250 EUR

Groot creme kleurig Perzisch kleed met floraal decor. Blauw, turkoois et cetera. Afmeting: 251 x 192 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 76 x 39 x 62 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met briefpanelen. Slot defect. Verder in goede staat. Afmeting: 124 x 64 x 65 cm. In goede staat.

Antiek secretaire, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.

Biedermeier eethoek
Resultaat: 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eethoek met zes stoelen. Coulissentafel met messing lijsten en twee extra bladen. Afmeting: (tafel) 77 x 111 cm./77 x 231 cm. Afmeting: (stoel) 85 x 45 x 46 cm...

6x Oude reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klokkenman
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Duitse bajonet
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antieke Duitse bajonetten. 20e Eeuw. Afmeting: L 41 - 55 cm. In goede staat.

Duitse? legerkleding WO II
Resultaat: 75 EUR

Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.

Antiek pistool, 1800
Resultaat: 160 EUR

Antiek gegraveerd pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 34 cm. In goede originele staat.

2x Kraagkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Antieke lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.

Zeldzame bijbelkist, 1650
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.

Historisme bronzen inktstel
Resultaat: 130 EUR

Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels en schaal
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in aardewerken schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 90 EUR

Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven, miniatuurkan met kersen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, miniatuur kan met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren aan het bidden
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd groot schilderij. 19e Eeuw. Figuren aan het bidden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

S.M. de Ranitz, Hollands wintergezicht met boerderij
Resultaat: 650 EUR

S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.

J. Israëls, Heren portret
Resultaat: 190 EUR

Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.

J.E. Morel Fecit, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 600 EUR

J.E. Morel Fecit. 1835 - 1905. Hollands ijsgezicht met figuren en stad op achtergrond. Amsterdam? Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28,5 cm. In goede staat.

Henri Jacques Bource, Boerenmeisje geeft planten water
Resultaat: 2.250 EUR

Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden Gourmet collier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een gourmetschakel, verstelbaar in lengte. breedte 1,8mm. maximale lengte 70 cm. totaal ca 7,5 gram. In goede staat

Armband en collier met bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Armband en collier van bloedkoralen. Een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4mm, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting, lengte 20 cm, en een collier met ronde bloedkoralen, verlopend in grootte, 3...

Gouden collier
Resultaat: 560 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een achtvormige schakel. Breedte 4 mm. Lengte 55 cm. ca 24,5 gram. Voorzien van een karabijnsluiting. In goede staat

Gouden zakhorloge
Resultaat: 240 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, getekend Chronometre Nouveau, voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met goudkleurige uur aanduiding en wijzers. Aan de achterzijde versierd met een ribdecor en een ...

Twee antieke zilveren kandelaars
Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Zilveren nootmuskaat rasp
Resultaat: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, blauw-wit
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

Antiek Chinees celadon bord
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein (27x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Chinees Sang du Boeuf bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese bronzen paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 160 EUR

Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kraagvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 120 EUR

Zeven stuks diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Onder andere: Kang Xi, enkele met bodemmerk. Drie schotels haarlijn, waarvan twee ook met chip. Afmeting: Ø 9,5 - Ø 11 cm. In redelij...

Grote Chinese sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte sierschotel met figuren/floraal/tekst decor. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 350 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Resultaat: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.

5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke
Resultaat: 190 EUR

Vijf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. Bestaande uit: 1979: Alpenland/Steinbock. 1981: Im land der Walder. 1982: Kustenland. 1983: Marschland. 1984: Fischerdorf. Afmeting: ca. 8 cm. In goede s...

4x Japanse porseleinen schotels
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

5x Divers antiek
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Chinees porseleinen paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.

Danseres, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke danseres op marmeren sokkel. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.