Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke loden figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse figuren, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Gesigneerd; Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 30 cm. Eén restauratie sokkel. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 301 x 198 cm.
Resultaat: 250 EUR

Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 28.500,=. Afmeting: 301 x 198 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 121 x 198 cm.
Resultaat: 90 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Floraal. In de kleuren; groen/blauw/rood/creme/zwart. Afmeting: 121 x 198 cm. In goede staat.

Eiken linnenkast
Resultaat: 140 EUR

Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.

Ronde tafel, mahonie
Resultaat: 225 EUR

Antieke mahoniehouten ronde tafel met omranding versierd met meander motief. Circa 1900. Afmeting: H 73 x 95 cm. In goede staat.

Houtgestoken Schwarzwalder spiegel, 1880
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder spiegel met rozen decor. Circa 1880. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.

Eiken wijntafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.

Halve maan tafel
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan tafel met jalouziedeuren, intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 81 x 43 cm. In goede ongerestaureede staat.

Antiek cylinder secretaire, 1800
Resultaat: 450 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...

Junghans regulateur
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.

Grote bronzen klokkendrager
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen klokkendrager met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met regulé figuur Rousseau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Vrijslinger met balkon, 1890
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.

Kavel treinen
Resultaat: 250 EUR

kavel met diverse locks treinen oa 3x Fleischmann met de nummers 1316 , 1324 en eentje zonder nummer, fleichman 1780 draaischijf, marklin 8398, liliput 252 03, 2 locks rivarossi, roco de blokkendoos n...

Antiek pistool
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

Antiek eiken bordenrek, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

Antiek bordenrek, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met figuren en leeuwen. Circa 1900. Afmeting: 64 x 105 x 10 cm. In goede staat.

6x Verguld houtsnijwerk, Indonesië
Resultaat: 70 EUR

Zes delen verguld houtsnijwerk. Indonesië. 20e Eeuw. Figuren + altaarstuk. Afmeting: 19 - 53 cm. In goede staat.

Philips scheepsweerstation
Resultaat: 140 EUR

Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.

Oude goudweegschaal
Resultaat: 120 EUR

Oude goudweegschaal met diverse messing gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 15 cm. In goede staat.

2x Kaarsenkandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

4-Lichts kaarskandelaar
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1890
Resultaat: 75 EUR

Antieke compositie metalen jardiniere in Louis Quinze-stijl. Circa 1890. Afmeting: 13 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Messing theepot + comfoor
Resultaat: 100 EUR

Bauhaus-stijl vernikkelde messing theepot met comfoor. Zonder brander. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Kleine geldkist
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Empire-stijl petroleumlamp met kariatiden, keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele branders. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

G.H. Göbell, Landschap met boerderij
Resultaat: 250 EUR

G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

H.J. Bellaard, Molen in landschap
Resultaat: 160 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram F.H., Schelpenvissers op strand
Resultaat: 130 EUR

Monogram F.H. 1922. Schelpenvissers op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Resultaat: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

Lot antieke zakhorloges
Resultaat: 180 EUR

Lot antieke 6 zakhorloges, stopwatch en een houder. Deels zilver en 4 horlogekettingen. In goede staat.

Collier met turkoois
Resultaat: 80 EUR

Zilveren collier, 925/000, met turkoois. Collier uit 3 rijen gepunnikte schakels met zilveren ovale elementen. In het midden voorzien van een grote ovale hanger, 32x38mm, met een ovale cabouchon turk...

Gouden broche
Resultaat: 155 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Ovale broche gemaakt uit diverse cirkels met staaf voorzien van een parel, ø 5,5 mm. Grootte 40x46mm. ca 7,2 gram. In goede staat.

Gouden choker
Resultaat: 185 EUR

Geelgouden choker, 585/000, verstelbaar in lengte. Choker met een biesmarkschakel versierd met bollen, pegels en S-vormige filigrain elementen. Het collier is bij de eindstukken verstelbaar in lengte....

Ring met diamant en roze saffier
Resultaat: 180 EUR

Ring, 416/000, met diamant en roze saffier. Ring met een rechthoekig gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, met daaromheen een rand met 22 kleine diamantjes. ø 53. ca 2,9 gram In goede staat

Omega horloge, automaat staal
Resultaat: 350 EUR

Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.

Houten doosje met Oosterse sieraden
Resultaat: 70 EUR

Houten doosje met op het deksel een ingelegde afbeelding van een stadsgezicht met kerk. In het doosje zitten diverse Oosterse sieraden. 16x11x6cm.

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

7 Zilveren miniaturen
Resultaat: 120 EUR

Zeven zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met paard en 2 figuren, koets met geit en figuur, figuur op oude fiets, pion met zeilschip, vrouwfiguur bij ton, Ruiter te paard met kanon en een vrou...

Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons
Resultaat: 500 EUR

Cassette met zilveren viscouvert, 833/000, model Haags lof, met 6 visvorken en -messen. MT. A.J. Driessen, Schoonhoven/Utrecht jl.: S: 1928. 17-21cm. Totaal ca 600 gram. In zeer goede staat

Zilveren servies
Resultaat: 250 EUR

Lot met en zilveren koffiekan, 830/000, gemerkt: Thune, 15 cm, twee likeurglaasjes, 800/000, Wilkens & Danger, 43mm, en een rond gecontourneerd presenteerblaadje, 830/000. ø 23cm. Totaal ca 656 gram. ...

Zilveren inktstel
Resultaat: 4.250 EUR

Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese tegel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.

Chinese (Kantonese) vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Grote Chinese Swatow schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.

19x Divers oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (divers)
Resultaat: 90 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...

8x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Tibetaanse bel
Resultaat: 140 EUR

Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...

Antieke wandblaker
Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Resultaat: 325 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Lot borden (6x), Chinees/Japans
Resultaat: 80 EUR

Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.

3x Antieke Kantonese vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 450 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese kom met geel glazuur
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.

Chinese drakenkom Ø 14 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk en console. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels met peterselie decor, 19e eeuw, beide gelijmd. Drie 18e eeuwse borden, gelijmd of beschadigd. Eén kom met kraanvogel decor en bodemmerk, goed....

Chinese boeddha
Resultaat: 75 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met restvergulding en swastika op borst. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kop en schotel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 43 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselpotten
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 37,7 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.

17e Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.

Duits servies
Resultaat: 70 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Resultaat: 45 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Verzameling Cabinet Cats
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Meissen borden, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Wedgewood lamp
Resultaat: 90 EUR

Engelse Wedgwood Etruria porseleinen tafellamp met floraal decor. Creme-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Makkumer tegeltableau Zeeslag bij Duins 1639
Resultaat: 80 EUR

Makkumer porseleinen polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Zeeslag bij Duins 1639. Drie tegels gescheurd. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.

Lot Makkumer aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Groot lot Makkumer polychrome aardewerk. Onder andere; dekselvazen, schalen, dekseldozen et cetera. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

19x Jugendstil tegels
Resultaat: 90 EUR

19x Diverse oude/antieke Jugendstil tegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Königliche Tettau deelservies
Resultaat: 45 EUR

Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...

Lot Furstenberg porselein
Resultaat: 25 EUR

Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...

Bowlpot, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Chinees porselein met floraal/vogel decor. Circa 1900. Bestaande uit; vaasje op bolpootjes + pelgrimsfles. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.

Lot Engelse kop en schotels (28x)
Resultaat: 180 EUR

28x Diverse oude Engelse porseleinen kop en schotels. Onder andere; Royal Albert et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Delfts mosselbord
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Delfts fayence mosselbord met annotatie 1865. Mangaan decor, meisje aan touwtje springen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke majolica schaal met vergulding en papegaaien. Polychrome. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 x 41 x 17 cm. In redelijke staat.

Glazen hart sculptuur
Resultaat: 60 EUR

Prachtig groot massief roze-rood glazen hart met luchtbellen. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

3 Delen kristal
Resultaat: 60 EUR

Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.

Buste van Beethoven
Resultaat: 70 EUR

Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.