Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mand
Startprijs 600 EUR

Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...

10 Dieren zilveren miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniaturen, 925/000, jachttafereel, met 3 paarden met ruiters en 7 miniaturen met honden. 4x1,5x4cm en 1,8x1x1,2cm. totaal ca 85 gram. in goede staat.

Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...

6x Jan Thoorop, Divers
Resultaat: 70 EUR

Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.

Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR

Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Reisnecessaire
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...

2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren kinderlepels, één lepel, 800/000, voorzien van een floraal gevormde steel met een peervormige bak. Aan de achterzijde van de steel voorzien van initialen: O.B. gemerkt F.Burgtorff. 19 cm...

Zilveren brandewijnkom, 1819
Startprijs 680 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...

Zilveren kardinaals kruis
Resultaat: 250 EUR

Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...

Pen vuur revolver
Startprijs 160 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Enkelloops dames jachtgeweer
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Antiek lederen koppelriem
Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

3x Oude cavalerie trompetten
Resultaat: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Snider Enfield percussie-karabijn
Startprijs 340 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.

Hollands marine sabel + schede
Startprijs 50 EUR

Vergulde Hollandese marine sabel schede met zwart leer. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Startprijs 240 EUR

Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Resultaat: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

A. v.d. Poll, Man met warme drank
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...

Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR

Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...