Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek keramieken figuur, Meisje met kruik
Startprijs 180 EUR

Groot antiek keramieken figuur met wit craquele glazuur. Meisje met kruik. Bakfout in basis. Afmeting: H 87 cm. In redelijk/goede staat.

Empire theestoof
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame mahoniehouten classicistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.

H.F. de Grijs, Hollands riviergezicht
Resultaat: 90 EUR

H.F. de Grijs. 1866 - 1933. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 23 x B 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse siervazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke Franse porseleinen vazen met handbeschilderd landschap/figuren en goud decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

A. Verwey ?, Paardendrenkplaats
Resultaat: 200 EUR

A. Verwey? Circa 1900. Paardendrenkplaats bij ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Schuco Magico auto
Resultaat: 50 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Patent Magico auto. Rood. U.S. Zone. Met sleutel. Opdraaiveer defect, aan-uit pinakel mist. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

N. Simon, Romantisch paar in park
Startprijs 400 EUR

N. Simon. Circa 1900. Romantisch paar in park. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In matig/redelijke staat.

3x Antiek Delfts blauw Fayence
Resultaat: 100 EUR

Drie maal antiek Delfts blauw Fayence. Bestaande uit; 18e eeuws bord met spreuk, chip. Een 19e eeuwse plooischotel met landschap decor. En een knobbelvaas, circa 1900, haarlijn + chip. Afmeting: 7 - 2...

3x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met tuin decor. Gemerkt. de Bijl? Eén chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Duitse speelgoedauto´s
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Th. de Bock, Huis in de duinen
Resultaat: 320 EUR

Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 200 EUR

Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.

Lot Engelse kop en schotels (28x)
Resultaat: 180 EUR

28x Diverse oude Engelse porseleinen kop en schotels. Onder andere; Royal Albert et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Buurserbeek Twente
Resultaat: 100 EUR

Frans Baayens, Enschede. 1896 - 1970. Buurserbeek Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Heesakkers, Stilleven
Startprijs 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met figuren in tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x Ø 17 x 21cm. In goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese hocker
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinese hardhouten gestoken hocker met koppen, floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 83 x Ø 60 cm. In goede staat.

3-Delig Tichelaar kaststel
Startprijs 300 EUR

Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemen
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 67 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Japanse ara
Startprijs 60 EUR

Grote Japanse porseleinen ara. Polychroom met goud decor. 20e Eeuw. Eén chip blad + stuk tak mist. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder klokkenman
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met paradijsvogel in landschap decor. Ming. Eén gerestaureerde chip. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Franse, romantische pendule. Circa 1870. Louis Philippe. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1880
Startprijs 450 EUR

Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Jan van Rhijnen, Plasgezicht bij avond
Resultaat: 80 EUR

Jan van Rhijnen. Plasgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

30er Jaren wekkerklok + barometer
Startprijs 50 EUR

Oude barometer + wekkerklok in de vorm van propellers. 30er Jaren. Functie niet getest. Afmeting: 67 - 70 cm. In goede staat.

Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap
Resultaat: 450 EUR

Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.

3x Delftse schotels
Startprijs 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer goede staat.

4x Japanse porseleinen schotels
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd tempel figuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinese figuren
Startprijs 300 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Oude Duitse zaagklok
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met landschap/pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Aziatica
Resultaat: 140 EUR

Lot Aziatica. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: cloisonne, lakwerk, houten figuren, brons, porselein, natuursteen, blik, et cetera. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde pendule
Startprijs 750 EUR

Vroeg 19e eeuwse bronzen vergulde pendule met zwart marmeren basement. Origineel achtdaags-stil uurwerk met touwtjesslinger. 'Schoenpoetser'. Afmeting: 28 x 24 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein, Quan Yin
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Franse schildpad pendule, 1880
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

8x Chinese kop en schotels
Resultaat: 120 EUR

Acht diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Haarscheuren en/of chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijke staat.

3-Delig klokkenstel, 1880
Resultaat: 130 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.

Chinees porseleinen jardiniere
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen jardiniere met lichtgroen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 24,5 x 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenpot
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom kraanvogel in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Kantonese Chinese dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Kantonese Chinese dekselpot met hoogwaardigheidsbekleder/floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Satsuma
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...

7x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

2x Chinese kop en schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met havengezicht/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel goed. Beide koppen goed. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zhan Zu Sjen, Galopperende paarden
Startprijs 150 EUR

Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

2x Chinese kop en schotel
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse voorlader
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse voorladers. Defect. Afmeting: L 113 - 128 cm. In matige staat.

2x Oefen floret
Startprijs 40 EUR

Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Engelse fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Engelse, plated fotolijst met cupido's. Sheffield. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren strooilepel, Empire, met een ronde gezaagde bak met spijlen en bloemdecor. Voorzien van houten greep. 21 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twentse boerderij met boerin bij wastobbe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke zilveren kandelaars
Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo
Resultaat: 80 EUR

Israël Cohen. Hengelose schilder. Stadsgezicht Hengelo. Enschedese straat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Chinese schaal met theeglazuur
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

Jan Korthals, Brug met schepen
Resultaat: 80 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Brug met schepen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 26 cm. In goede staat.

Karaffenset op zilveren tablet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen karaffen set op zilveren tablet, 925/000, Twee bolle geslepen karaffen met stop geplaatst op een rechthoekig tablet versierd met een rand met Franse lelies en palmetten en twee houders uit ...

19e Eeuwse Familie Rose vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baai met huis en palmen
Resultaat: 100 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Pronk vertico met spiegelopzet
Startprijs 350 EUR

Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.

Gouden creolen met diamant
Startprijs 300 EUR

Elegante strakke geelgouden creolen, 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, merk Quinn, met een rail met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...

Empire theepot, zilver
Resultaat: 300 EUR

Zilveren theepot, 934/000, Empire. Schuitvormige theepot versierd met filetranden en voorzien van een houten greep en houten knop op het deksel.. 26x9x16cm. MT.: P.H. la Ruelle, Amsterdam, jl.:a:1807-...

Chinese snuffbottle
Resultaat: 50 EUR

Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Witgouden collier en hanger met diamant
Resultaat: 420 EUR

Elegante witgouden collier, 585/000 met hanger, 750/000, met diamant. Fijn ankercollier met daaraan een hanger in Victoriaanse stijl met strik en lauwerkrans bezet met veel diamanten. Grootte hanger 2...

Ongesigneerd, Stilleven
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met kreeft et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 79 cm. In goede staat.

Zilveren mandje
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal model in biedermeierstijl met guirlandes, geplaatst op 4 krulpootjes, één een stukje afgebroken, en voorzien van 2 grepen uit voluten. MT.: Fa Niekerk, Schoonhove...

Engelse secretaire
Resultaat: 625 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Salvador Dali
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 112 x 45 cm. In zeer goede staat.

Lot zilver bestek
Resultaat: 340 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, model Puntfilet met een aardappellepel en een groentelepel, een sauslepel, 3 tafelvorken en -lepels, 2 dessertvorken en -lepels en een botermesje.MT.: J.A.A. Gerristen, Z...

Jan Altink, Winschoterdiep
Resultaat: 60 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Winschoterdiep. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1870
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans notenhouten jachtbuffet met zwijnenkop/fruit/wildvoorstellingen. Snijwerk op panelen. Afmeting: 135 x 175 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Witgouden choker met diamant
Startprijs 3.500 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Een staafjeschoker, 2 mm, met in het midden een grote strakke rozet voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,30ct en daaromheen 3 randen bezet me...

4x Capucine kop+schotels
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.250 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

Statenbijbel met zilverwerk
Startprijs 700 EUR

Statenbijbel met zilverwerk, 833/000, bijbel met het oude en het nieuwe testament, voorzien van zilveren bewerkte rand en 2 zilveren sloten, aan de binnenzijde voorzien van een gravure. Breuk in één v...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een wijzerplaat voorzien van een gravure van een schip. De achterplaat van het horloge is voorzien van een gegraveerde voorstelling met 2 figuren en een geit. Metal...

Zilveren zakhorloge standaard
Resultaat: 130 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in glazen kastje. Zilveren zakhorloge met bewerkte rand en de achterzijde voorzien van een afbeelding met landbewerkers. Voorzien van onedele horlogeketting en geplaatst ...

18e Eeuws Hollands kabinet
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.

Twee stel zilveren couverts
Resultaat: 300 EUR

Twee zilveren couverts, met vork en lepel voorzien van een enkel lof bij de steelaanzet en een Haags lof. MT.: H.Selling, Amsterdam jl.: I:1793. totaal ca 300 gram, 20 cm. Vorken iets afgesleten, verd...

Gouden ring met diamant
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat

Eiken kist
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.