Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden altaar figuren. Eén maal Quan Yin met hert. Eén maal Chinese god met vogel, beschadigd. Afmeting: 34 - 37 cm In redelijk/goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast versierd met filigrain, voorzien van een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x11mm. ø50. ca 2,9 gram. In goede staat
Doos uit schildpad met diverse broches met millifiori, emaille en een broche met een takje bloedkoraal. De schildpaddoos is gebarsten. 16x7,5x4,5cm. In redelijk goede staat
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
Lot met 5 ringen met stenen, 333/000 en 375/000. bezet met diverse stenen o.a. blauw spinel, aquamarijn. Totaal ca 14,7 gram. Drie ringen als nieuw. Alles in goede staat
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche/hanger met een bewerkte rand met graveerwerk, in het midden bezet met een rond gefacetteerde granaat. ø 37 mm. totaal...
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche met gouden bewerkte hulsjes bezet met 2 rond gefacetteerde granaten en 2 peervormige granaten, versierd met graveerwerk. 37x16mm. ca 5,5 gram. In goede ...
Lot met drie zilveren doosjes, 833/000, een pepermuntdoosje, vierkant model met voluten en graveerwerk, jl.:m:1871, 5x5cm, rechthoekig doosje met ribdecor, jl.:P:1824, 6x3,5x2cm. en een rechthoekig do...
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Kralentas voorzien van een zilveren beugel, 833/000. Ronde beugel voorzien van een florale bewerking met rozen en een cartouche voorzien van gravure: J.M. E.M.d.R. Voorzien van sluiting met 2 eikels...
Liturgisch boek met metalen sluitwerk, Missel Romain 15x12x2,5cm. In goede staat
Drie colliers van bloedkoralen takjes waarvan één voorzien van een geelgouden, 585/000, gefacetteerde bolsluiting. totaal ca 71 gram. In goede staat
Strakke geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met en strakke kop voorzien van een zig-zag met aan weerskanten een ovaal gefacetteerde amethist, 9x5mm. ø59, ca 3,8 gram. In zeer goede staat
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotel met bergdorp/vleermuizen/karakter tekens decor. Met goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, waarvan één met groene steen. Gouden trouwring met een gebroken band en een ring met een grote ovale groene cabouchon geslepen steen, 25x14mm. ø 51. totaal ca 9,5 gram...
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antiek zilveren tasje met zilveren gecontourneerde beugel met ribbewerking. De beugel is voorzien van een zilveren tasje gemaakt uit oogjes met 3 bolletjes. MT.: Willem Netelenbosch, Amsterdam 1812-18...
Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.
Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Opengewerkte hanger in een ruitvorm in het midden bezet met een rozet uit granaatstenen. 22x35mm, inclusief oog. ca 3,5 gram. Nieuw
Zilveren koker, 800/000, cilindervormig verlopend model met scharnierend deksel voorzien van een blauw steentje. De koker is versierd met niëllo ruitpatroon. ø1,5/2x9cm. ca 16,9 gram. In goede staat
Lot met 4 pennen, 2 zilveren pennen beiden versierd met guilloche bewerking en 2 silverplated pennen. 10,5-12cm. In goede staat
Zilver vergulde ketting, 925/000, en double hanger met granaat. Hanger in de vorm van een blad, rijkelijk bezet met diverse granaatstenen, 5x4cm, bevestigd aan een zilver vergulde ketting met jasseron...
Elegante geelgouden choker, 585/000, Lunacollier met daaraan gouden cirkels en roségouden bolletjes. Breedte 10 mm. 41 cm. ca 21,4 gram. In zeer goede staat
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een guilloche bewerking op het deksel, verder voorzien van lijnbewerkingen. Met gravure aan de binnenzijde: J.Hagedoorn, 1837. 7x13x3,5cm. ...
Lot edelstalen sieraden met een choker met vergulding en zirconia's, 5 ringen en een horloge.
Geelgouden ronde hanger, 585/000, scapulier, Maria en Jezus. ø 16mm, lengte 24mm. ca 2,5 gram. Nieuw
Zilveren tafelschaal, 800/000, ovaal model, handgezaagd met pompoenen, krullen en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand. Grootte 37x31x8cm. totaal ca 1120 gram. Vrij grof uitgevoerd. In...
Lot naaldenkokers, met 2 zilveren gecontourneerde kokers waarvan één voorzien van graveerwerk, 8-10 cm., en een houten gesneden koker met monogram: CCPD, 1888. Iets gedeukt verder in goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote houten bewerkte doos gevuld met o.a. armbanden, broches, tasje en horloges.
Zilveren doosje, 833/000, rond model met filigrain en ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven jl.:P:1849. ø5cm. ca 33 gram. In redelijk goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een bloemvormig dubbele rozet bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct VS-G. ø rozet 12 mm. ø 57, ca 2,74 gram. Nieuw
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.
Oud Chinees rolschilderij met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse lakwerk/boulle sieradenkist met koper/zilver inleg + parelmoer. Met monogram E.F. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 18 - 37 cm. Twee restauraties. Verder in goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Satsuma. Miniatuur porselein met fijn geschilderde decoratie + goud decor. Met bodemmerk. Eén maal gemberpotje met decor van kinderen in bootjes/vlinder decor. En een trekpotje met f...
Zeven delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 18e eeuwse snuffbottle met draak + zes 19e eeuwse diverse kopjes met diverse voorstellingen. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Witgouden slagring, 585/000, met diamant. Slagring met opening aan beide uiteinden bezet met een markiesvormige zetkasten bezet met 2 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,25 ct. ø 49 Breedte 26 mm...
Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.
Twee mahoniehouten dekseldozen met landschap intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
19e Eeuwse terracotta gepolychromeerde wijwaterhouder. Anno 1849. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 28 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Portret dame achterglasbolglas, lithografie op glas met naam asti gesigneerd geheel in barok lijst omstreeks 1900. cond G 34x39 cm
Grote antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.
Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.
Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 15mm, voorzien van een geelgouden gefacetteerde bolsluiting met graveerwerk en veiligheid. 50 cm. In goede staat
Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat
Twee handbeschilderde lokvogels. 20e Eeuw. Duif (metaal) + eend. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.