Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Hollands landschap met koeien en melkende boer. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.