Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, van Anneke Schat. Ovaal gevormde broche voorzien van grillig gevormde voorstelling uit vierkante plaatjes geelgoud en bezet met een grote steen gevormd uit kwart...
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren rozenwater sprenkelaar, 950/000. Sprenkelaar op ronde voet versierd met verfijnde florale gravures en gedreven acanthusbladeren en krullen. De sprenkelaar is voorzien van een afsch...
Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren; lichtblauw, creme, zwart, bruin et cetera. Nain met zijde. Afmeting: 201 x 129 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. moet wel verlijmd worden Afmeting: 250 ...
Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.
Jan Burssens, 1966. 1925 - 2002. Abstracte compositie met zandtechniek. Acryl op linnen. Afmeting: H 75 x B 110 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flesvaas met grijs glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Elegante witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Een plat geslepen collier met in het midden een halfrond element bezet met 12 briljant geslepen diamanten. In het midden is de choker voorzi...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.
S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
A.C. Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.
Zilveren Friese brandewijnkom met gedreven florale afbeeldingen op ovale voet en platte oren. Inscriptie SS 1766. 25x11x7cm. ca 230 gram. Voorzien van een keur van de keurkamer van Dokkum, jl.:P:1750...
P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.