Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

B. Brouwer, Hollands wintergezicht
Resultaat: 800 EUR

Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.

Gouden broche, Anneke Schat
Resultaat: 800 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, van Anneke Schat. Ovaal gevormde broche voorzien van grillig gevormde voorstelling uit vierkante plaatjes geelgoud en bezet met een grote steen gevormd uit kwart...

Grote Chinese rolvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 38,4 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.

Zeldzame Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.

5x Chinese kastkommen
Resultaat: 750 EUR

Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kommen
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Bracket klok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Resultaat: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Zilveren rozenwater sprenkelaar
Resultaat: 750 EUR

Bijzondere zilveren rozenwater sprenkelaar, 950/000. Sprenkelaar op ronde voet versierd met verfijnde florale gravures en gedreven acanthusbladeren en krullen. De sprenkelaar is voorzien van een afsch...

Chinees drakenbord
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 750 EUR

Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

1280
Resultaat: 750 EUR

Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Hollandse pander schouwopbouw
Resultaat: 725 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 201 x 129 cm.
Resultaat: 700 EUR

Fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren; lichtblauw, creme, zwart, bruin et cetera. Nain met zijde. Afmeting: 201 x 129 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. moet wel verlijmd worden Afmeting: 250 ...

Witgouden oorringen met diamant
Resultaat: 700 EUR

Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...

2x Chinese pullen met hengsel
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.

3x Drie-delige Chinese Familie Rose kop en schotels
Resultaat: 700 EUR

Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Abstracte compositie
Resultaat: 700 EUR

Jan Burssens, 1966. 1925 - 2002. Abstracte compositie met zandtechniek. Acryl op linnen. Afmeting: H 75 x B 110 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Sung-stijl
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese flesvaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen flesvaas met grijs glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselpotten
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren eend
Resultaat: 675 EUR

Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...

Antieke Chinese dekselvaas
Resultaat: 650 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1830
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

Witgouden choker met diamant en saffier
Resultaat: 650 EUR

Elegante witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Een plat geslepen collier met in het midden een halfrond element bezet met 12 briljant geslepen diamanten. In het midden is de choker voorzi...

Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.

S.M. de Ranitz, Hollands wintergezicht met boerderij
Resultaat: 650 EUR

S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

A.C. Rosemeier, Landschap met korenschoven
Resultaat: 650 EUR

A.C. Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.

Friese kortstaart klok
Resultaat: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse secretaire
Resultaat: 625 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.

4x Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm
Resultaat: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse tafel, 1800
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.

Zilveren Friese brandewijnkom
Resultaat: 600 EUR

Zilveren Friese brandewijnkom met gedreven florale afbeeldingen op ovale voet en platte oren. Inscriptie SS 1766. 25x11x7cm. ca 230 gram. Voorzien van een keur van de keurkamer van Dokkum, jl.:P:1750...

P. A. Schipperus, Landschap met landweg, ossengespan en figuren
Resultaat: 600 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.

Spaanse boerenbank
Resultaat: 600 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.