Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees/Japans porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 18e eeuwse snuffbottle met draak + zes 19e eeuwse diverse kopjes met diverse voorstellingen. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese benen penselenpot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen jardiniere
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen jardiniere met lichtgroen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 24,5 x 16 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

6 Delen antiek Aziatica
Resultaat: 250 EUR

Zes delen antiek Aziatica. Bestaande uit: Een Chinees porseleinen dekseldoos met landschap decor, 19e eeuw. Een glazen snuffbottle met bodemmerk. Restant zilveren boeddha. Zilveren of metalen boeddha ...

2x Kop + schotels, A'dams bont
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams Bont decor. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Eén schotel goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of chips. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 225 EUR

Gemerkte Chinees porseleinen kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met craquelé glazuur. Met geisha decor. Bodemmerk. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en goudkleurig reliëf decor. Floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquele glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

2x Yong Zheng kop en schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Yong Zheng. Met floraal/figuren decor. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.

Chinese Familie Rose dekselpot
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

11x Chinees capucijner porselein
Resultaat: 225 EUR

Elf delen 19e eeuws Chinees capucijner porselein. Onder andere; kopjes, schotels, kommen. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 225 EUR

Oosterse hardhouten gestoken bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met vaas/vogel en goud decor. Afmeting: 37,4 x 28,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen console
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen gecontourneerde console voor wierookbrander. Met karaktertekens. Afmeting: H 6 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese kop & schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal- en gouddecor. 1 Schotel met haarlijn en 1 kopje met haarlijn, in redelijk tot goede staat, ca. 5-12cm.

Stel Chinese dekselvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met figuren decor rondom. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met boeddha in landschap + goud decor. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese cup
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen cup met draak in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi theebus
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met paradijsvogels in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met metaal-kleurig iriserend glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Kleine antieke Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen vazen met wit craquelé glazuur en opgewerkt bruin floraal decor. Afmeting: H 11,2 cm. In goede staat.

10x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere; kommen + schotels. Eén kom goed, rest haarlijn of beschadiging. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kop en schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel in bloemvorm met celadon glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.

Imari trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met landschap/pagode decor. Handvat gekrampt. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 18 x 11 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen schotels met diverse decors. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Resultaat: 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor, teksten en signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 170 x B 63 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met paradijsvogel in landschap decor. Ming. Eén gerestaureerde chip. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse ghendi schenkkan
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: 20 x 14 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese jade bewerkte scepter
Resultaat: 200 EUR

Chinese jade bewerkte scepter met gegraveerde tekst + merktekens. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Set 18e Eeuwse Chinese borden (5x)
Resultaat: 200 EUR

Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/eenden/kostbaarheden decor. Queng Lung. Minimale chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees benen figuur
Resultaat: 200 EUR

Chinees benen gesneden hoogwaardigheidsbekleder met bodemmerk + signatuur op rug. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen kop
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kop met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vazen met landschap decor. Eén vaas professioneel gerestaureerd. Afmeting: 18,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese chocolade kan
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.

Chinese schaal met theeglazuur
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Eén maal fijn gedecoreerd met vele bloemen/landschap decor + bodemmerk, haarlijnen. Eén maal dekselvaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmetin...

6x 18e Eeuwse Chinese chocolade koppen
Resultaat: 190 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen chocoladekoppen. Haarlijnen of chip. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse of Chinese lampenvoet
Resultaat: 180 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen lampenvoet met vergulde bronzen armaturen. Familie Rose, floraal/vogel decor. Afmeting: 83 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas met oren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en lichtbruin celadon glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak en karper decor. Afmeting: H 18 x Ø 19 cm. In goede staat.

2x Kantoneze vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinese Kantonese porseleinen vazen met dansende figuren. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Drie stuks gelijmd. Eén gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige toestand.

2x Chinese vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. Eén maal craquele glazuur met mat zwarte draak in de wolken. En een grijs-blauw geglazuurde bolvaas. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Lamp (van Chinese vaas)
Resultaat: 170 EUR

Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Oud Chinees zijden handwerk kleed
Resultaat: 170 EUR

Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.

Chinees Sang du Boeuf bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

4x Capucine kop+schotels
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...

Chinese celadon schaal
Resultaat: 160 EUR

Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met bruin-zwart glazuur, met bodemmerk. En een Chinese celadon vaas. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Oosterse stempel
Resultaat: 160 EUR

Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat

Lot Chinees/Kantonees porselein (27x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 160 EUR

Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

7x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

Chinese kandelaar
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse kandelaar van messing met 18e eeuws Chinees porselein. Eén bobeche gelijmd. Eén bobeche chip. Afmeting: 28 x 26 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

2x Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met floraal/geisha decor. Bodemmerk F. Eén schotel goed. Eén schotel gekramd. Eén kopje gelijmd. Eén kopje minimale chip. Afmeting: H ...

2x Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi borden Ø 24,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Chinees gestoken keizerlijk figuur
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd keizerlijk figuur op zetel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 150 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/dorp/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met gecontourneerde omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met flambé glazuur
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Dekselpot, Sung-stijl + Schaaltje, Cargo vondst, 18e eeuw + Celadon bolvaas + Bord, floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat...

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden Ø 22 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle met haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese cloisonné wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Resultaat: 150 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Oude man speelt met krekels. Met tekst en signatuur. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 199 x B 76 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit; Eén maal floraal/vissen decor + bodemmerk. En één maal figuren in tuin/vlinder decor. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 32,2 cm. In redelijke staat.

Chinees snijwerk in lijst
Resultaat: 150 EUR

Chinees houtsnijwerk in lijst. 20e Eeuw. Chinees landschap met figuren en gebouwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 95 x 26,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas. Balustervorm. Met vogel/herten decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kan (Queng Lung)
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met deksel. Landschap met pagode decor. Chip deksel + haarlijn kan. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tibetaanse bel
Resultaat: 140 EUR

Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese bronzen paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.