Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie likeurkist
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkist met slot + sleutel en twee karaffen. Eén stop past niet. Afmeting: 26 x 18 x 18 cm. In goede staat.

Oud meetapparaat in originele cassette
Resultaat: 50 EUR

Oud metalen meetapparaat in originele cassette. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Messing asbak
Resultaat: 50 EUR

Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Oude tazza
Resultaat: 50 EUR

Oude tazza met bronzen voet en kristallen schaal. Meisje op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x ø 25 cm. In goede staat.

Decoratief dubbelzwaard
Resultaat: 50 EUR

Decoratief oud Chinees dubbelzwaard met messing + houtgesneden schede. 20e Eeuw. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.

Schuco Magico auto
Resultaat: 50 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Patent Magico auto. Rood. U.S. Zone. Met sleutel. Opdraaiveer defect, aan-uit pinakel mist. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Collectie tinnen soldaten
Resultaat: 50 EUR

Collectie tinnen soldaten. 20e Eeuw. Deels in originele doos. Hinchliffe models Ltd. Meltham England. Wargames Collection. Afmeting: 8 x 8 x 3 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Lot Tsjechisch (agrarisch) blikken speelgoed in originele doos. Kovap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

4x Celluloid schildpad poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier Duitse schildpad poppen. Bestaande uit: Meisje T44. Meisje 35. Meisje bruin haar 36. Meisje bruin haar 46/1981, auflage 5000. Afmeting: 34 - 41 cm. Allemaal in goede staat.

3x Sonneberg poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klokkenman
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Ansonia pendule
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...

Art Deco klok, 1930
Resultaat: 50 EUR

Antiek marmeren Art Deco klok met watervogels. Circa 1930. Achtdaags mechanisch stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 26 x 50 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Junghans vrijslinger, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Kroon gelijmd. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse kist
Resultaat: 50 EUR

Oosterse houtgestoken kist met ijzeren banden. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 48 x 74 cm. In goede staat.

Antieke bureaustoel, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Thonet-stijl bureaustoel met bruin lederen zitting. Circa 1920. Afmeting: 80 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Hollandse theetafel
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten theetafel met lade en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Wandtafel (zwart)
Resultaat: 50 EUR

Zwart gelakte wandconsole tafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 32 x 60 cm. In goede staat.

Opklapbaar dienblad
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten klaptafel met dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 66 x 47 cm. In goede staat.

Eiken wijntafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.

2x Vitrine kasten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke vitrinekastjes. Eén maal noten hangvitrine, circa 1920. En een grenen display vitrine + sieraden, circa 1900. Afmeting: 69 x 60 x 17 cm. / 17 x 45 x 55 cm. In goede staat.

Modern leren fauteuille
Resultaat: 50 EUR

Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen kalebas
Resultaat: 50 EUR

Leuke grote moderne kunstglazen kalebas in de kleuren groen/bruin/rood en iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Glazen Nautilusschelp
Resultaat: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote kunstglazen vaas in Murano Mille Fiori-stijl. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Wijwaterhouder, 1849
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse terracotta gepolychromeerde wijwaterhouder. Anno 1849. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 28 x 14 x 7 cm. In goede staat.

2x Hollands Fayence
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Hollands polychrome Fayence. 20e Eeuw. Eén maal Porceleyne Fles knobbelvaas + Makkumer oorvaas. Afmeting: 2 7 -34 cm. In goede staat.

Duits koffieservies
Resultaat: 50 EUR

Zestien-delig Duits Mitterteich koffieservies met klokken-decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

4x Antieke Westerwald stopflessen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Duitse steengoed Westerwald stopflessen met emaille stoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.

Droste chocoladekan + beker
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse Droste cacao/chocolade kan met drinkbeker. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 22 cm. In goede staat.

2x Hummel figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Duitse porseleinen Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vrouw met pollepels + man met druiven. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

3x Duits porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee messenleggers + figuur haan en kip, Metzler & Orllof. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Tabaksdoos van aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Antieke polychrome fayence dekseldoos (tabatière) met zeepaarden/zeemeermin/floraal decor. Met bodemmerk + monogram. Afmeting: 6 x 11 x 9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén chips bodemrand. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Gemberpot, twee octagonale schotels (chips), 18e eeuws Chinees floraal bord (gelijmd), 18e eeuws Chinees bord met tuin decor (beschadigd). Afmeting:...

Antieke Chinese sieradenkist
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese lakwerk sieradenkist met floraal/vogel decor. Met klapspiegel, grepen en beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 21 x 27 cm. In goede originele staat.

Zeer grote Chinese waaier
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein, Quan Yin
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse octagonale porseleinen schaal met Familie Rose Geisha decor. Bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Japanse Chinese koppen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse/Chinees porseleinen koppen met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 8,4 cm. In goede staat.

13x Chinese lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen figuren. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

2x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 6,2 cm. In goede staat.

Chinese apothekerskast, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...

Chinees rolschilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 50 EUR

Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Lot plated, divers
Resultaat: 45 EUR

Groot lot plated met een koffieservies, Yeoman, theezeef met lekbak, poederdoos en bestek. O.a. 12 vorken en lepels met hartfilet, gemerkt Christofle. En een Plated bestek met 12 vorken, messen en le...

Lot byoux sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot byoux sieraden met o.a. een armband en oorclips met parelmoermozaïk, colliers en broches

2x Houten Aziatische beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken figuren. Goden. Circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

6x Aziatica houtsnijwerk
Resultaat: 45 EUR

Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

Afrikaans kapmes
Resultaat: 45 EUR

Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 64 x B 54 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 45 EUR

Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.

2x Antieke loden figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Duits Königliche Tettau deelservies
Resultaat: 45 EUR

Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...

Rosenthal vaas
Resultaat: 45 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

6 Paarden, zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot met zes zilveren paarden, 925/000. Drie staande paarden en drie veulens. Gevuld met gips. Totaal gewicht ca 177 gram. 30-77 mm. In goede staat

Zilveren lepelvaasje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren lepelvaasje, 833/000, tulpvormig, op ronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: O:1949. ø 6x8cm. ca 69 gram. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristallen schotel met waaierbewerking voorzien van een zilveren hengsel met parelrand en een kristallen bonbonschaaltje met opstaande rand met waaierslijps...

Zilveren theeduim & couvert
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met een theeduim met dubbele filetrand, MT.: onduidelijk, jl.: Y:1833, en twee sardinevorken met gegraveerde florale bewerking. MT.": Onduidelijk jl.:p:1874. 7-15 cm. tot...

Zilveren ring met zwarte en witte zirconia's
Resultaat: 40 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 5 zwarte en 4 witte ovaal gefacetteerde zirconia's. Breedte ring 12,5mm. ø 56. ca 13,1 gram. Nieuw

2 Zilveren ringen
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000. Een bewerkte zilveren ring met een grote kop voorzien van 5 parels en goudkleurige tussenstukjes, ø 56, en een ring met grote vierkant geslepen amethist. ø 58. Totaal ca...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een V-vormige hanger met parel, een collier met bolhanger met bloemen en een hanger met bijpassende oorstekers met zirconia. 925/000.

Zilveren armband en ring met koraal
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...

Collier bloedkoraal (stokjes)
Resultaat: 40 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.

Lot parelsieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met 8 snoeren met zoetwaterparels in diverse kleuren, pareloorclips en een snoer hematietkralen.

3 Horloges
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 horloges, een zilveren zakhorloge, en 2 polshorloges met rekbanden.

M. Ohlquist, Bosven
Resultaat: 40 EUR

Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona
Resultaat: 40 EUR

2x J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Eén maal lithografie nr. 221/250, Mokum Red, 1994. Eén maal lithografie nr. 174/250, a Bellona, 1999. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Resultaat: 40 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

3x Oosters snijwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delen divers
Resultaat: 40 EUR

Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

2x Antiek, Oosters
Resultaat: 40 EUR

2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse microscoop, 1920
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.

13x 19e Eeuwse partituur drukplaten
Resultaat: 40 EUR

Dertien stuks 19e eeuwse metalen partituur drukplaten. Spiegelschrift. Rotterdam et cetera. Afmeting: H 25 x B 16 cm. In goede staat.

Messing hallamp
Resultaat: 40 EUR

Messing hallamp met gesatineerd glas. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Design industrielamp
Resultaat: 40 EUR

Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.

60er-Jaren plafonniere
Resultaat: 40 EUR

60er-Jaren plafonniere van zwart metaal met messing. Afmeting: 9 x Ø 42 cm. In zeer goede staat.

Chinees ladenkastje
Resultaat: 40 EUR

Chinees teakhouten ladenkastje met extra lades achter de deuren. Afmeting: 24 x 37 x 17 cm. In goede staat.

4x Afrikaanse kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Vier Afrikaanse ijzeren kandelaren met natuursteen en terracotta gezichten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 50 cm. In goede staat.

2x Heilig kruizen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Heilig kruizen. Eén maal mahonie met bandintarsia + houten corpus. Eén maal palissander met metalen corpus en wijwaterbakhouder. Afmeting: 35 - 47 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

5x Olielampen
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Antiek lederen koppelriem
Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Oud schaakspel
Resultaat: 40 EUR

Oud schaakspel met Griekse figuren. Figuren, compositie, schaakbord enkele beschadigingen. Afmeting: 61 x 61 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke uurwerken (7x)
Resultaat: 40 EUR

Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.