Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame bijbelkist, 1650
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.

Set Empire bokalen
Resultaat: 500 EUR

Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.

Franse vuurvergulde portaalklok, 1840
Resultaat: 500 EUR

Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse klok
Resultaat: 500 EUR

Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.

Franse staande lantaarnklok, 1800
Resultaat: 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...

Franse tafelklok
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.

Pianokruk (adelaar)
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1880
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse notenhouten vertico met volle zuilen, snijwerk en opstand. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 180 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Franse schrijftafel met intarsia
Resultaat: 500 EUR

Franse notenhouten schrijftafel met bronzen beslag, lade en florale intarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 77 x 66 x 106 cm. In goede staat.

Antiek Frans Bretons buffet, 1870
Resultaat: 500 EUR

Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse secretaire
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.

Goldscheider figuur, 1900
Resultaat: 500 EUR

Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...

Antieke majolica dekselschaal
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + drie schotels met coulissen in landschap/geisha en goud decor. Afmeting: 3 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese sierschotel Ø 42,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinees bord in Sung-stijl Ø 21cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met creme-kleurig floraal reliëf en goudrand. Sung-stijl. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

4x Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen octogonale Kang Xi kop en schotels. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x 12 x 12 cm. Verder in goede staat.

Familie Rose bord
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese kraakporseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese kraakporseleinen kom met floraal/vogel op rotsblok decor. Eén chip. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese hoofdbedekking
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen schaal
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen dekseldoos
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag
Resultaat: 480 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Bouwput Den Haag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren set op dienblad
Resultaat: 475 EUR

Zilveren theeservies op dienblad, 835/000, Art Deco. Theekan, melkkan en suikerpot met een bolmodel voorzien van houten grepen en een driedubbele filetrand. Het servies is geplaatst op een ovaal zilve...

Gouden hanger (panter)
Resultaat: 470 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een panter. Groot bewerkt hangeroog met daaraan een hangende panter. 28x43mm, ca 20,4 gram. In goede staat

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 460 EUR

Grote zilveren hengselmand, 925/000, met gezaagd decor. Ovaal gecontourneerd model voorzien van een opgesoldeerde parelrand en een gezaagd spijlenpatroon. Geplaatst op een ovale voet. 34x23x34cm. ca 9...

Friese brandewijnkom, 1780
Resultaat: 450 EUR

Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee zeer fraaie zilveren kandelaren, 925/000, barok model geplaatst op een vierkante voet met 4 gekrulde poten, aan alle vier de kanten versierd met bladdecor op de voet en aan het licht. 15x15x39cm....

Hublot horloge
Resultaat: 450 EUR

Hublot dameshorloge, model Classic MDM Geneve, Quartz, staal met goud voorzien van een zwart rubberen band met een verborgen vouwsluiting. Datum functioneert niet. Duidelijke gebruikssporen. Verder in...

C. Verschuur, Koeien
Resultaat: 450 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 450 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Willem Heinecke, Gezicht op Leuvenhaven
Resultaat: 450 EUR

Willem Heinecke. 1895 - 1978. Gezicht op Leuvenhaven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 72 cm. In goede staat.

Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap
Resultaat: 450 EUR

Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 450 EUR

Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke lyra pendule, 1830
Resultaat: 450 EUR

Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Frans verguld bronzen klokkenstel
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse mahoniehouten gebogen Barok commode met intarsia op blad, bronzen beslag en originele sloten. Zaagfineer. Afmeting: 100 x 150 x 68 cm. In goede staat.

Antiek cylinder secretaire, 1800
Resultaat: 450 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...

Antiek secretaire, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.

Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe buffet met drie kronen. Circa 1860. Afmeting: 185 x 128 x 65 cm. In zeer goede staat.

Oud Perzisch Kunduz kleed, 305 x 195 cm.
Resultaat: 450 EUR

Groot oud Perzisch Kundus kleed met floraal decor. Natuurlijke aardetinten. Afmeting: 305 x 195 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 212 x 132 cm.
Resultaat: 450 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 212 x 132 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 450 EUR

Antiek bronzen figuur. Haan met kippen. Door A. Abbal. 1876 - 1953. Mooie patina. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Salvador Dali
Resultaat: 450 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Familie Rose vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Chinese kraagvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Chinees/Japans bronzen figuur
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Chinees of Japans bronzen figuur. Boogschutter. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 450 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.

Grote Chinese hocker
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinese hardhouten gestoken hocker met koppen, floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 83 x Ø 60 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

2x Chinese koppen
Resultaat: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Groot lot zilveren bestek
Resultaat: 425 EUR

Groot lot zilveren bestek, met lepels en vorken in diverse gladde modellen. 3 Couverts Haags lof, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: 1921, 21 cm. Een lepel en vork, rond model met kam, voorzien van mo...

Set gouden sieraden met turkoois
Resultaat: 425 EUR

Set van geelgouden sieraden, 750/000, met turkoois, bestaande uit een broche/hanger, oorstekers en een ring voorzien van een gekruld gouden element versierd met graveerwerk. Hanger 62x28mm. oorhangers...

Witgouden ring met diamant en spinel
Resultaat: 425 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en spinel. Ring met een grote ovaal gefacetteerde blauw spinel, 15x12mm, met daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,1 ct. Grootte kop ...

Grote gietijzeren stapelkachel, 1880
Resultaat: 425 EUR

Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...

Antiek Engels damesbureau, 1900
Resultaat: 425 EUR

Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met bandintarsia, acht lades en twee deuren. Circa 1900. Afmeting: 142 x 116 x 60 cm. In zeer goede staat.

2x Perzische kleden, 113 x 79 cm. / 114 x 65 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee kleine Perzische kleden in de kleuren; rood/blauw/zwart/oker. Afmeting: 113 x 79 cm. en 114 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari kom
Resultaat: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Resultaat: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

2x Zeldzame 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 22,2 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 38,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 420 EUR

Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...

Witgouden collier en hanger met diamant
Resultaat: 420 EUR

Elegante witgouden collier, 585/000 met hanger, 750/000, met diamant. Fijn ankercollier met daaraan een hanger in Victoriaanse stijl met strik en lauwerkrans bezet met veel diamanten. Grootte hanger 2...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 400 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met krullen, floraal decor en kronen, geplaatst op een ovale voet met pareldecor en 2 grepen met putti. Voorzien van gravure langs de rand: To mr & mrs F.W.Sa...

Cassette met zilveren vespa's
Resultaat: 400 EUR

Zeer fraaie verzameling met zeven Engelse zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, Groot rechthoekig model versierd met floraal graveerwerk, MT.:J.R. Griffin, Chester, jl.: S:1918, 4,5x5,5cm. Gladmodel, M...

Witgouden oorstekers met diamant en parel
Resultaat: 400 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en parel. Witgouden oorstekers met een rozet uit gladomzetting met 9 briljant geslepen diamanten. Onderaan de oorsteker zit nog een diamantje in een gladomze...

Gouden ring met roosdiamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roosdiamanten. Ring met een bewerkte geelgouden band en voorzien van een zilveren rozet bezet met in het midden een roosgeslepen diamant, ø ca 4,1 mm, en daaromheen een r...

Geelgouden ring met tourmalijn en diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden bandring, 585/000, met diamant en toermalijn. Brede ring met 3 vierkant geslepen toermalijnen, ca 3,5x3,5mm, naast elkaar gezet, omlijnd door een lijst bezet met briljant geslepen diamanten...

A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom
Resultaat: 400 EUR

A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 400 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond
Resultaat: 400 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Schapen
Resultaat: 400 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Zomer 1999
Resultaat: 400 EUR

Ton Schulten, Nr. 21/180. 1938, Ootmarsum. Titel: Zomer 1999. Twents coulissen landschap. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 84 x B 102 cm. In goede staat.

Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht
Resultaat: 400 EUR

Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame op bed
Resultaat: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 152/199. Mogelijke nadruk. Naakte dame op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame met telefoon
Resultaat: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Lithografie, nr. 30/199. Naakte dame met telefoon. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Soren Christian Bjulf.gesign., Vismarkt
Resultaat: 400 EUR

Soren Christian Bjulf 1890-1958 . Circa 1930. Deense vismarkt in de stad Kopenhagen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 96 cm. In goede staat.

Franse majolica petroleumlamp
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke globe
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.

18e Eeuwse theekist
Resultaat: 400 EUR

Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.

2x Bronzen kookpotten (grapes)
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

Set Empire bokalen
Resultaat: 400 EUR

Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.

Antieke bakbarometer
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Arnold blikken speelgoedauto
Resultaat: 400 EUR

Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.