Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Tournant nachtklok
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Grote antieke Franse jachtklok, 1870
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1890
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet met messing en transparante wit-glazen kap voor kaarslicht. Circa 1890. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke vergulde Engelse skeletklok, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Resultaat: 400 EUR

Gaaf 19e eeuws Frans marmeren klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Franse staande klok, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke eikenhouten Franse Louis Seize-stijl staande klok met slagwerk en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse teakhouten Barok commode
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.

Antiek Biedermeier secretaire, 1840
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en oude schellak politoer. Enkele beschadigingen. Afmeting: 153 x 102 x 51 cm. In goede staat.

Eiken dressoir omstreeks 1780
Resultaat: 400 EUR

Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzame Delftse plaquette
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Resultaat: 400 EUR

Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese celadonvaas
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

Chinees celadon waterbakje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon waterbak met grijs-bruin craquele glazuur. Afmeting: 6,5 x 12 x 11 cm. In goede staat.

4x Chinese borden Ø 21- Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Twee goed, twee beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 400 EUR

Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken in wolken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

6x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese waterbak
Resultaat: 400 EUR

Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chip rand. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal met roze-rood glazuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met rood glazuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

3x Chinees jade
Resultaat: 400 EUR

Drie maal Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal in vorm van een karper
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinees waterbakje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dames in interieur
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 69/199. Mogelijke nadruk. Naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 375 EUR

Zilveren koffiekan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en tuit. 25x13x28cm. ca 730 gram. MT.: Gorham, Birmingham. In goede staat

W.J. Alberts, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 375 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke Franse Cartel klok, 1880
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Chiffoniere
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Kang Xi schotel
Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vogel/goud decor. Eén bord gelijmd, één bord chip, drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop + schotel
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met fijn geschilderd decor van figuren in coulissen. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Chinese trompet vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Fantasie slagring met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een 6-poot chaton, ø3,8 gram. In weerskanten in de band zijn 14 singlecut geslepen diamanten ...

Zilveren koektrommel
Resultaat: 350 EUR

Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat

Zilveren theeservies
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, met parelrand, bestaand uit een theekan, melkkan en suikerbak met scharnierend hengsel. MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem. jl.:z:1959. De melkkan en suikerbak zijn geplaat...

Zilveren tabakspot, 1845
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...

Zilveren comfoor met theepot, 1872
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Theekan bol model, met acanthusblad op de greep en een versiering aan de tuit. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872, greep zit wat los en diverse reparatiepl...

Omega horloge, automaat staal
Resultaat: 350 EUR

Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.

Gouden ring met rookkwarts
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rookkwarts. Ring met een grote ronde zetkast met een bewerkte brede rand bezet met een rond gefacetteerde rookkwarts. ø kop 22 mm., ø 65. ca 9,2 gram. In goede staat

Evert Moll, Hollands havengezicht
Resultaat: 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg
Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. P. Egmund? Mogelijk Piet Egmond. Circa 1900. Platbodems Spakenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Meisje op strand
Resultaat: 350 EUR

Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Jan van Rijn, Rotterdamse haven
Resultaat: 350 EUR

Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten
Resultaat: 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Halfnaakte dame met kousen
Resultaat: 350 EUR

Walasse Ting, 1985. 1929 - 2010. Halfnaakte dame met kousen. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Joodse kerkkandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse miniatuur boten
Resultaat: 350 EUR

Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp
Resultaat: 350 EUR

Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.

Antiek pistool
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.

Stationsklok (electrisch)
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse metalen electrische dubbelzijdige Brillie stationsklok. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 25 x Ø 66 cm. In goede staat.

Gesigneerde Franse tafelklok
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Franse mahoniehouten tafelklok met koper-inleg. Leroy & Cie. Paria No. 18780. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.

Antieke Horris spiegelbonheur
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Horrix spiegelbonheur met prachtig snijwerk, tollen en etages. Eiken geëboniseerd + noten. Circa 1860. Afmeting: 216 x 110 x 50 cm. In goede staat.

2-Deurs mahonie kast, 1870
Resultaat: 350 EUR

Duitse Louis Philippe mahoniehouten twee-deurs kast met schappen. Circa 1870. Afmeting: 190 x 110 x 47 cm. In goede staat.

Commode, Franse stijl
Resultaat: 350 EUR

Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 335 x 253 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch kleed. Zeer kleurrijk met veel florale decors. Afmeting: 335 x 253 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet Zapf
Resultaat: 350 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antieke Villeroy & Boch bloempot, 1890
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Minton pronkkan
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 350 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Sang de Boeuf vaas
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

2x Chinese blauwe koppen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 350 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

2x Goud Imari schotel
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas met theeglazuur
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Lot zilver bestek
Resultaat: 340 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, model Puntfilet met een aardappellepel en een groentelepel, een sauslepel, 3 tafelvorken en -lepels, 2 dessertvorken en -lepels en een botermesje.MT.: J.A.A. Gerristen, Z...

Zilveren theeset, 1855
Resultaat: 340 EUR

Zilveren theeset, 833/000, met een theekan op comfoor en een roomkan. Bolle theekan met hamerslagdecor op ronde voet. De tuit is versierd met graveerwerk en de greep met acanthusblad. Op het deksel zi...

Ongesigneerd, Meisjesportret
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisjesportret. Met antieke Italiaanse vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Boerderij met werkende boer + boerderij met boerin
Resultaat: 325 EUR

Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.

Antiek Frans pendulestel, 1890
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans messing historisme klokkenstel. Circa 1890. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Rozenhouten Westminster staande klok
Resultaat: 325 EUR

Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.

Antieke Franse kathedraalwekker, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse kathedraalwekker met polychromie. Automaat. Monnik beweegt + bel. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 325 EUR

Oude Friese stoelklok met wekker. Originele beschilderingen. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

West-Friese stoelklok
Resultaat: 325 EUR

West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Grote portaalklok, 1840
Resultaat: 325 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Empire portaalklok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1840. Zonder slinger. Klokkast behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.

Franse boulle pendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Pierre Megnin Seloncourt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Eiken commode
Resultaat: 325 EUR

Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 282 x 380 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zeer groot Perzisch zijden kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/oranje/creme et cetera. Afmeting: 282 x 380 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 325 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 325 EUR

18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 325 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...

Chinese celadon vaas
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.