Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet met messing en transparante wit-glazen kap voor kaarslicht. Circa 1890. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Gaaf 19e eeuws Frans marmeren klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse Louis Seize-stijl staande klok met slagwerk en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en oude schellak politoer. Enkele beschadigingen. Afmeting: 153 x 102 x 51 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon waterbak met grijs-bruin craquele glazuur. Afmeting: 6,5 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Twee goed, twee beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken in wolken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chip rand. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 69/199. Mogelijke nadruk. Naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Zilveren koffiekan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en tuit. 25x13x28cm. ca 730 gram. MT.: Gorham, Birmingham. In goede staat
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vogel/goud decor. Eén bord gelijmd, één bord chip, drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met fijn geschilderd decor van figuren in coulissen. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Fantasie slagring met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een 6-poot chaton, ø3,8 gram. In weerskanten in de band zijn 14 singlecut geslepen diamanten ...
Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat
Zilveren theeservies, 835/000, met parelrand, bestaand uit een theekan, melkkan en suikerbak met scharnierend hengsel. MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem. jl.:z:1959. De melkkan en suikerbak zijn geplaat...
Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Theekan bol model, met acanthusblad op de greep en een versiering aan de tuit. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872, greep zit wat los en diverse reparatiepl...
Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.
Geelgouden ring, 585/000, met rookkwarts. Ring met een grote ronde zetkast met een bewerkte brede rand bezet met een rond gefacetteerde rookkwarts. ø kop 22 mm., ø 65. ca 9,2 gram. In goede staat
Evert Moll. 1878 - 1955. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. P. Egmund? Mogelijk Piet Egmond. Circa 1900. Platbodems Spakenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Walasse Ting, 1985. 1929 - 2010. Halfnaakte dame met kousen. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse metalen electrische dubbelzijdige Brillie stationsklok. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 25 x Ø 66 cm. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Franse mahoniehouten tafelklok met koper-inleg. Leroy & Cie. Paria No. 18780. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Horrix spiegelbonheur met prachtig snijwerk, tollen en etages. Eiken geëboniseerd + noten. Circa 1860. Afmeting: 216 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe mahoniehouten twee-deurs kast met schappen. Circa 1870. Afmeting: 190 x 110 x 47 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch kleed. Zeer kleurrijk met veel florale decors. Afmeting: 335 x 253 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...
Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren bestek, 833/000, model Puntfilet met een aardappellepel en een groentelepel, een sauslepel, 3 tafelvorken en -lepels, 2 dessertvorken en -lepels en een botermesje.MT.: J.A.A. Gerristen, Z...
Zilveren theeset, 833/000, met een theekan op comfoor en een roomkan. Bolle theekan met hamerslagdecor op ronde voet. De tuit is versierd met graveerwerk en de greep met acanthusblad. Op het deksel zi...
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisjesportret. Met antieke Italiaanse vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing historisme klokkenstel. Circa 1890. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Antieke Franse kathedraalwekker met polychromie. Automaat. Monnik beweegt + bel. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Oude Friese stoelklok met wekker. Originele beschilderingen. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire portaalklok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1840. Zonder slinger. Klokkast behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Pierre Megnin Seloncourt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch zijden kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/oranje/creme et cetera. Afmeting: 282 x 380 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.