Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Metalen Chinese spiegel, één zijde glad, andere zijde voorzien van dieren reliëf. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolichromeerde tempelfiguren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken, vergulde, altaarstukken. Afmeting: 16 x 45 x 3 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 65 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor, teksten en signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 170 x B 63 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oren en kraanvogel in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 39 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...
Grote Chinees porseleinen celadon kom in lotusbloem vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon kom + vaas, gerestaureerd. Floraal decor. Afmeting: 24 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha bij bloemenvaas. Olieverf op glas. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha's in de tuin met papegaai. Olieverf op glas. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees stenen hoofd van monnik of boeddha. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinese Kantonese porseleinen vazen met dansende figuren. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle met haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met deksel. Landschap met pagode decor. Chip deksel + haarlijn kan. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schotel met paradijsvogel in landschap decor. Ming. Eén gerestaureerde chip. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees/Kantonees emaille met floraal decor. Craquele. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor. Gemerkt onder deksel. Chip deksel. Afmeting: 9,5 x 19,5 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee Chinese theepotten. Eén maal Yixing/Böttger met Chinees teken op deksel, goed. Eén maal steengoed met bruin glazuur, haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese terracotta figuren in oude klederdracht. De houten schaduwboxen zijn van latere datum. Afmeting figuren: circa 25 cm. Afmeting boxen: 43 x 30 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Grote Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Oude man speelt met krekels. Met tekst en signatuur. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 199 x B 76 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans bronzen wandobject met twee paradijsvogels. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee Japanse cloisonne knobbelvazen met floraal/vogel decor + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Gemberpot, twee octagonale schotels (chips), 18e eeuws Chinees floraal bord (gelijmd), 18e eeuws Chinees bord met tuin decor (beschadigd). Afmeting:...
Chinees porseleinen schaaltje met bruin glazuur en bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 - Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk sieradenkist met floraal/vogel decor. Met klapspiegel, grepen en beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 21 x 27 cm. In goede originele staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese of Japanse bronzen wierookbrander. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd tempel figuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Satsuma. Miniatuur porselein met fijn geschilderde decoratie + goud decor. Met bodemmerk. Eén maal gemberpotje met decor van kinderen in bootjes/vlinder decor. En een trekpotje met f...
Zeven delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 18e eeuwse snuffbottle met draak + zes 19e eeuwse diverse kopjes met diverse voorstellingen. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde tempelwachters. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 15 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees. Bestaande uit; grote porseleinen dekselvaas en een Blanc de Chine wierookpot. Afmeting: 10 - 38 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese keizer/hoogwaardigheidsbekleder met bladgoud, rest polychromie en Chinese tekens. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen chocoladekoppen. Haarlijnen of chip. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.
Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese benen penselenpot met hoogwaardigheids bekleders + godheid op kraanvogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Professionele restauratie. Afmeting: Ø 27,6 cm. In goede staat.
Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.
Acht porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Eén schotel haarlijn. Circa 1900. Afmeting: 5,5 - Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pompoen met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: Ø 9,5 x 11 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie borden goed, één bord gelijmd, twee borden chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met landschap/pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: 20 x 14 x Ø 12 cm. In goede staat.
Elf delen 19e eeuws Chinees capucijner porselein. Onder andere; kopjes, schotels, kommen. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Chinese jade bewerkte scepter met gegraveerde tekst + merktekens. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.