Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Antieke Japanse vazen
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...

2x Japanse bronzen vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting
Startprijs 250 EUR

Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Chinese spiegel
Startprijs 150 EUR

Metalen Chinese spiegel, één zijde glad, andere zijde voorzien van dieren reliëf. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Antieke wandblaker
Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Oud Chinees zijden handwerk kleed
Resultaat: 170 EUR

Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.

2x Chinese spekstenen stempels
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Zandstenen hoofdjes in lijst
Startprijs 300 EUR

Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese figuren
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolichromeerde tempelfiguren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese altaarstukken
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken, vergulde, altaarstukken. Afmeting: 16 x 45 x 3 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees rolschilderij met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 65 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Resultaat: 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor, teksten en signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 170 x B 63 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas met oren
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren en kraanvogel in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 39 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...

Grote Chinese celadon kom
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon kom in lotusbloem vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom + vaas
Startprijs 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon kom + vaas, gerestaureerd. Floraal decor. Afmeting: 24 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolvaas
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha bij bloemenvaas. Olieverf op glas. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha's in de tuin met papegaai. Olieverf op glas. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel, 1920
Resultaat: 80 EUR

Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Stenen hoofd van monnik of boeddha
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws Chinees stenen hoofd van monnik of boeddha. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Familie Rose kom
Startprijs 400 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Kantoneze vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinese Kantonese porseleinen vazen met dansende figuren. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden Ø 22 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle met haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselschaal
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 13,8 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese kan (Queng Lung)
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met deksel. Landschap met pagode decor. Chip deksel + haarlijn kan. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met paradijsvogel in landschap decor. Ming. Eén gerestaureerde chip. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

3x Chinees/Kantonees, divers
Startprijs 80 EUR

Drie maal antiek Chinees/Kantonees emaille met floraal decor. Craquele. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor. Gemerkt onder deksel. Chip deksel. Afmeting: 9,5 x 19,5 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinese theepotten
Startprijs 80 EUR

Twee Chinese theepotten. Eén maal Yixing/Böttger met Chinees teken op deksel, goed. Eén maal steengoed met bruin glazuur, haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Schaduwbox (tempelgoden)
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese terracotta figuren in oude klederdracht. De houten schaduwboxen zijn van latere datum. Afmeting figuren: circa 25 cm. Afmeting boxen: 43 x 30 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht
Startprijs 200 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...

Chinese cloisonné wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 750 EUR

Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 4.000 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Resultaat: 150 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Oude man speelt met krekels. Met tekst en signatuur. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 199 x B 76 cm. In goede staat.

Japans wandobject
Startprijs 330 EUR

19e Eeuws Japans bronzen wandobject met twee paradijsvogels. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne knobbelvazen
Startprijs 225 EUR

Twee Japanse cloisonne knobbelvazen met floraal/vogel decor + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Gemberpot, twee octagonale schotels (chips), 18e eeuws Chinees floraal bord (gelijmd), 18e eeuws Chinees bord met tuin decor (beschadigd). Afmeting:...

Chinees schaaltje (Sung-stijl)
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen schaaltje met bruin glazuur en bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 - Ø 12 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

2x Tibetaanse bel
Resultaat: 140 EUR

Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese sieradenkist
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese lakwerk sieradenkist met floraal/vogel decor. Met klapspiegel, grepen en beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 21 x 27 cm. In goede originele staat.

Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kom
Startprijs 100 EUR

Gesigneerde Chinese of Japanse bronzen wierookbrander. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese bronzen paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees figuur
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd tempel figuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Oosterse stempel
Resultaat: 160 EUR

Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat

2x Antieke Chinese lakstempels
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Startprijs 50 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

2x Japans Satsuma
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Japans Satsuma. Miniatuur porselein met fijn geschilderde decoratie + goud decor. Met bodemmerk. Eén maal gemberpotje met decor van kinderen in bootjes/vlinder decor. En een trekpotje met f...

Lot antiek Chinees/Japans porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 18e eeuwse snuffbottle met draak + zes 19e eeuwse diverse kopjes met diverse voorstellingen. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese tempelwachters
Startprijs 300 EUR

Vier antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde tempelwachters. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 15 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

2x Delen Chinees
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Chinees. Bestaande uit; grote porseleinen dekselvaas en een Blanc de Chine wierookpot. Afmeting: 10 - 38 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese keizer
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese keizer/hoogwaardigheidsbekleder met bladgoud, rest polychromie en Chinese tekens. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 34,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.

2x Chinese koppen
Resultaat: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese vaas met rood glazuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese chocolade koppen
Resultaat: 190 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen chocoladekoppen. Haarlijnen of chip. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel Satsuma
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.

3x Imari trekpotjes
Startprijs 200 EUR

Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinees Sang du Boeuf bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese benen penselenpot
Startprijs 700 EUR

Antieke Chinese benen penselenpot met hoogwaardigheids bekleders + godheid op kraanvogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Kang Xi schotel Ø 27,6 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Professionele restauratie. Afmeting: Ø 27,6 cm. In goede staat.

Oude Chinese hoofdbedekking
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.

8x Porseleinen kop + schotels, 1900
Startprijs 120 EUR

Acht porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Eén schotel haarlijn. Circa 1900. Afmeting: 5,5 - Ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese koraal gesneden figuren
Startprijs 150 EUR

Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné schaal
Startprijs 40 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen pompoen
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen pompoen met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: Ø 9,5 x 11 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie borden goed, één bord gelijmd, twee borden chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 600 EUR

Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...

2x Chinese dekselkommen
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

3x Chinees Yixing keramiek
Resultaat: 300 EUR

Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas met theeglazuur
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met landschap/pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 23 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse ghendi schenkkan
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: 20 x 14 x Ø 12 cm. In goede staat.

11x Chinees capucijner porselein
Resultaat: 225 EUR

Elf delen 19e eeuws Chinees capucijner porselein. Onder andere; kopjes, schotels, kommen. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees jade
Resultaat: 400 EUR

Drie maal Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese jade bewerkte scepter
Resultaat: 200 EUR

Chinese jade bewerkte scepter met gegraveerde tekst + merktekens. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

5x Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.