Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit; Eén maal floraal/vissen decor + bodemmerk. En één maal figuren in tuin/vlinder decor. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kan
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Lot Aziatica
Resultaat: 140 EUR

Lot Aziatica. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: cloisonne, lakwerk, houten figuren, brons, porselein, natuursteen, blik, et cetera. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese voorwerpen
Startprijs 150 EUR

Drie Chinese voorwerpen. Bestaande uit; Yixing theepot met jade. Jade amulet, rat. En een jade vaasje met tekens. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

7x Antieke Chinese ivoren miniatuur paarden
Startprijs 140 EUR

Zeven antieke Chinese ivoren miniatuur paarden. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen bij benen. Afmeting: Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kleine Chinese vaasjes
Startprijs 80 EUR

Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Witte Mei Ping vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met wit glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Set 18e Eeuwse Chinese borden (5x)
Resultaat: 200 EUR

Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/eenden/kostbaarheden decor. Queng Lung. Minimale chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein (27x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (12x)
Resultaat: 140 EUR

Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.

Antieke Chinese benen penselenpot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese waaier
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 40,4 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel Ø 54 cm.
Startprijs 170 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin op sokkel
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese blauwe vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Ming vaas met vier oren en floraal decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 160 EUR

Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese snuffbottle
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee maal met vlinder/floraal decor, goed. Twee maal divers, goed. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

3x Japanse kop en schotels
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein, Quan Yin
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (17x)
Startprijs 60 EUR

Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...

Japanse schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse octagonale porseleinen schaal met Familie Rose Geisha decor. Bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

Antiek Japans ontbijtservies, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek 26-delig Japans porseleinen ontbijtservies met landschap decor. Circa 1900. Mogelijk haarlijnen of enkele chips. In goede staat.

4x Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm
Resultaat: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart/bruin verlopen glazuur, binnenin met ranken decor. Sung-stijl. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Familie Verte koppen
Resultaat: 140 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte koppen met floraal/insecten decor. Afmeting: 4 x 6 x 6 cm. In goede staat.

2x Japanse Chinese koppen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse/Chinees porseleinen koppen met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 8,4 cm. In goede staat.

13x Chinese lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

8x Chinese kop en schotels
Resultaat: 120 EUR

Acht diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Haarscheuren en/of chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (divers)
Resultaat: 90 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...

3x Chinese bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinese bronzen figuren. Hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi borden Ø 22 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met dansende geisha's in tuin decor. Lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese geisha
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen figuren. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

2x Kleine Chinese borden Ø 15,8 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee kleine Chinese borden met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Eén bord haarlijnen. Eén bord goed. Afmeting: Ø 15,8 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse kop + schotels
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bij één kop en schotel chips. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen vroeg Chinees porselein. Cargo, onder andere celadon. 16e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon bordjes met floraal decor. Afmeting: 13 - Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinees benen figuur
Resultaat: 200 EUR

Chinees benen gesneden hoogwaardigheidsbekleder met bodemmerk + signatuur op rug. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Antiek Japans benen figuur
Resultaat: 300 EUR

Antiek Japans benen figuur met bodemmerk. 19e Eeuw. Stukje van voet mist. Afmeting: H 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta paard
Startprijs 50 EUR

Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Haarpin Laos
Resultaat: 40 EUR

Bijzondere haarpin, Laos, piramide vormig uit witmetaal versierd met knoppen en bewerking. Voorzien van dop welke door middel van een ketting verbonden is aan de houder. 22 cm. In goede staat

Antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Boeddha, miniatuur
Resultaat: 600 EUR

Miniatuur Boeddha, antieke bronzen boeddha, 28x39mm. ca 28 gram. In goede staat

Chinees huisaltaar
Startprijs 80 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese knobbelvaas
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

3x Oosterse pijpen
Startprijs 80 EUR

Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.

Antiek Japans bord Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.

Chinees dekselpotje
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antiek Chinees celadon bord
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Grote Chinese gemberpot met deksel
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel, blauw glazuur en rondom figuren decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

4x Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Beschadigd. Afmeting: 11 - 16 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees porseleinen jardiniere
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen jardiniere met lichtgroen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 24,5 x 16 cm. In goede staat.

Stel Chinese miniatuur vazen
Startprijs 50 EUR

Stel 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

2x Chinese miniatuur dekselvazen
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met floraal decor. Deksels mogelijk niet origineel. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.

4x 18e Eeuwse Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén chip. Afmeting: H 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese waterdruppelaar
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en craquele glazuur. Op hout gestoken console. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse bolvaas
Resultaat: 60 EUR

Japans porseleinen bolvaas met goudkleurig glazuur en kempvissen. Circa 1900. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

3x Chinese Yixing theepotten
Resultaat: 120 EUR

Drie Chinese Yixing theepotten. Eén maal groot met bodemmerk, deksel schade + tuit gerestaureerd. Eén maal gelobt, met bodemmerk. Eén maal klein, met bodemmerk, chip deksel. Afmeting: 6 - 22 cm. In re...

Chinese kom
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 80 EUR

Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen Chinees porselein, divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: kommen, kopjes, vaas. Twee delen goed, vier delen haarlijn of chip. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

19x Divers oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.

Engelse Lowestoft ? schotel Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Lowestoft ? porseleinen diepe schotel met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot op sokkel
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

Prachtige Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/landschap/figuren decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: H 38 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Mooie grote Chinese celadon vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote Chinees porseleinen celadon vaas met draken/Foo-honden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 22 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

16x Div. Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Beschadigingen/haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenpot
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom kraanvogel in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas met geel glazuur
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.

Grote Chinese Swatow schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.