Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese wijsheer
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met scepter. Floraal + draken decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Chinese waterketel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinees bewerkte messing waterketel met floraal gegraveerde decors en karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Huwelijkspop van Chinese munten
Resultaat: 60 EUR

Balinese muntenpop. Zogenaamde huwelijkspop met koperen munten en houtgesneden hoofd. Met basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Chinese chocolade kop met deksel + onderschotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen schaal
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Kantonese Chinese dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Kantonese Chinese dekselpot met hoogwaardigheidsbekleder/floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Chinese trompet vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

4x Chinese Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 60 EUR

Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose maanvaas
Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 32,2 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese Ducai penselenpot
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Ducai penselenpot met kostbaarheden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Chinese/Japanse lakwerk panelen
Startprijs 100 EUR

Twee grote Japanse/Chinese lakwerk panelen met geisha voorstelling. Gemaakt van natuursteen en been. Afmeting: H 93 x B 52 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Chinese gordelknopen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Chinese benen gesneden gordelknopen met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4 - 5 cm. In goede staat.

14x Antiek Japans Kutanie porselein
Resultaat: 60 EUR

Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Grote Chinees porseleinen wierookbrander
Startprijs 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen wierookbrander met grijs-rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.

3x Bronzen handspiegels
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse gesigneerde bronzen handspiegels. Diverse landschappen decors. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Chinese Peking glazen snuffbottle
Startprijs 90 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met vleermuis decor. Blauw/neutraal. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Chinese Peking glazen snuffbottle
Startprijs 90 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Grtoe Chinese rolwagen vaas
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met bloemvazen decor. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 100 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom kust/kraanvogel decor. Bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 30 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen cilinder vazen. Divers. Twee maal met chips. Eén maal gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 11 cm. In redelijke staat.

3x Antieke Chinese miniatuur vazen
Startprijs 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén vaas chips. Afmeting: H 5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur, karakter tekens en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 6,2 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...

Grote Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen penselenreiniger
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen penselenreiniger schaal met groen glazuur en floraal decor. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees snijwerk in lijst
Resultaat: 150 EUR

Chinees houtsnijwerk in lijst. 20e Eeuw. Chinees landschap met figuren en gebouwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 95 x 26,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

6x Japanse chocolade kop + schotels
Startprijs 110 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse porseleinen chocolade kop en schotels. Eierschaal. Met geisha + landschappen decor. Eén schotel chip. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal in vorm van een karper
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese porseleinen pot
Resultaat: 5.000 EUR

Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

1280
Resultaat: 750 EUR

Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Satsuma
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...

Chinese celadon vaas + sokkel
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 225 EUR

Oosterse hardhouten gestoken bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met vaas/vogel en goud decor. Afmeting: 37,4 x 28,3 cm. In goede staat.

Chinese apothekerskast, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte penselenpot
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbol
Startprijs 60 EUR

Wit metalen Chinese wierookbol met draken/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met montuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen kop
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kop met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 39,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

3x Chinese/Japanse schotels
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...

Chinees porseleinen penselenwasser
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen dekseldoos
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese (Kantonese) vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Groot Thais boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Grote antieke Thaise boeddha
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

2x Chinese pullen met hengsel
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden Ø 24,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

7x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese glazen bonsai bomen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinese glazen bonsai bomen met houten lakwerk bloembakken. 19e Eeuw. Minimale beschadigingen. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.

4x Chinees porslein
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; Drie celadon kommen met grijs craquelé glazuur. Met bodemmerk. En één kom met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; sauskom met chicken decor + merk. Kleine cup met floraal decor. En een cup met karperdecor + merk, haarlijn. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Imari
Startprijs 70 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop en schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met havengezicht/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel goed. Beide koppen goed. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

5x Imari kop en schotels
Startprijs 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antiek Chinees Imari
Startprijs 80 EUR

Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Startprijs 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen console
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen gecontourneerde console voor wierookbrander. Met karaktertekens. Afmeting: H 6 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

2x Yixing potjes
Startprijs 100 EUR

Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese figuren
Startprijs 150 EUR

Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

4x Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...

3x Imari borden
Startprijs 60 EUR

Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

5x Japanse Imari borden
Resultaat: 70 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel Ø 61 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.

3x Diverse Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese boeddha
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese tegel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.

6 Delen antiek Aziatica
Resultaat: 250 EUR

Zes delen antiek Aziatica. Bestaande uit: Een Chinees porseleinen dekseldoos met landschap decor, 19e eeuw. Een glazen snuffbottle met bodemmerk. Restant zilveren boeddha. Zilveren of metalen boeddha ...

Chinese Familie Rose dekseldoos
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Delen Chinees antiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Chinees antiek. Bestaande uit: Metalen balustervormige vaas met floraal decor en bodemmerk. Grote hardhouten gestoken lakstempel met tekst. Afmeting: 11 x Ø 6 cm. / 10 x 11 x 7,5 cm. In goe...

Antieke Yixing theepot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.