Grote verzameling Disney figuren. 90% Disney Productions USA + Parijs. Onder andere; Rubbert, hard kunststof et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.
Lot hout beschilderd kinderspeelgoed. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit; keuken en vijf-delige zitgelegenheid. Afmeting: 10 - 48 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee messenleggers + figuur haan en kip, Metzler & Orllof. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Heren bij paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur Wiener Brettle Uhr. Circa 1830 - 1840. Met touwtjesslinger en twee gewichten. Eén restauratie links boven bij messing. Geen brett bij. Afmeting: 10,3 x 7,3 x 4,5 cm. Verder in goede s...
Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Grote vergulde houtgestoken pendule met twee vrouwen. Zweden. Circa 1930. Uurwerk ouder. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functie niet getest. Afmeting: 74 x 66 x 25 cm. In goede staat.
K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse Louis Seize-stijl staande klok met slagwerk en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1890. Gemerkt B + W. Met achtdaags uurwerk, halfuurslag. Geen kroon. Geen slinger. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 19 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke neo-gothische portre montre in kathedraalvorm. Compositie metaal. Met Engelse snek zakhorloge. Functie niet getest. Afmeting: circa 20 cm. In goede staat.
Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1965. Hollands duinengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
P.A. Jongsma. Circa 1930. Handwerkende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Satsuma. Miniatuur porselein met fijn geschilderde decoratie + goud decor. Met bodemmerk. Eén maal gemberpotje met decor van kinderen in bootjes/vlinder decor. En een trekpotje met f...
Zeven delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 18e eeuwse snuffbottle met draak + zes 19e eeuwse diverse kopjes met diverse voorstellingen. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.
Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Pierre Megnin Seloncourt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Schwarzwalder Jugendstil wandklok met prachtige tinnen wijzerplaat, met figuren en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Uurwerk heeft halfuur-slag. Afmeting: 35 x 30 x 17 cm. In goede...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel, blauw glazuur en rondom figuren decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Lowestoft ? porseleinen diepe schotel met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met grijs-rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; Drie celadon kommen met grijs craquelé glazuur. Met bodemmerk. En één kom met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; sauskom met chicken decor + merk. Kleine cup met floraal decor. En een cup met karperdecor + merk, haarlijn. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Drie tassen met zilveren beugel, 833/000, Grote tas met zwart velour en een ronde beugel voorzien van gegraveerd floraal decor, met ketting, 14 cm, een kralentasje met rechthoekige beugel voorzien van...
Drie delen kristal met zilver, 833/000, bestaande uit een tazza met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, een schotel met ruit- en waaierslijpsel voorzien van een zilveren b...
Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...
C.H. Beltman. 1930. Hollands heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade. Afmeting: 245 x 190 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...
Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met onyx en diamant. Ovaal gecontourneerde broche met een gouden bewerkte rand met graveerwerk. In het midden van de broche zit een ovale onyx voorzien van een...
Bijzondere geelgouden ring, 585/000, met emaille citrien en diamant. Brede ring met parelranden voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien in het midden, in een parelrand, aan de boven en onde...
Zilveren mosterdpot, 800/000, met blauw glazen binnenpotje. Mosterdpotje gezaagd met ovalen en versierd met guirlandes met strikken en medaillons. Voorzien van scharnierend deksel met guirlandes. Het ...
Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en oude schellak politoer. Enkele beschadigingen. Afmeting: 153 x 102 x 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.
Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Houten doosje met op het deksel een ingelegde afbeelding van een stadsgezicht met kerk. In het doosje zitten diverse Oosterse sieraden. 16x11x6cm.
Lot met 4 zakhorloges voorzien van ketting. Gemaakt uit witmetaal. één is niet werkend.
Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schi...
2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Tien porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1995 t/m 2004. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 833/000, Schuitvormig model met gezaagd krul- en spijlendecor. MT.: J.Ph. de Vries, Hoorn. jl.: Z: 1859. 13x8x4,5cm. ca 53 gram. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. Opengewerkte ronde binnenbel met floraal decor en kwabben. MT.: J.v.Vorst Rotterdam, jl.:M:1846. ø10x17cm. Rand wat uit model, de aanzet van de steel...
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Hartvormige Franse bijzettafel met lade, bronzen beslag en hartvormige marqueterie inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast versierd met filigrain, voorzien van een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x11mm. ø50. ca 2,9 gram. In goede staat
Doos uit schildpad met diverse broches met millifiori, emaille en een broche met een takje bloedkoraal. De schildpaddoos is gebarsten. 16x7,5x4,5cm. In redelijk goede staat
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.