Oude messing scheepsklok. Gemerkt Observer. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met speelwerk. Cylinder + kam. Circa 1890. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Kroon gelijmd. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse ijzeren uurwerken. Niet getest. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok voor kaarslicht. Circa 1900. Functie niet getest. Barst in glas. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer goede staat.
Oude Friese eikenhouten staartklok met wekker en bruidskrans. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oude Friese stoelklok met wekker. Originele beschilderingen. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek marmeren Art Deco klok met watervogels. Circa 1930. Achtdaags mechanisch stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 26 x 50 x 90 cm. In goede staat.
Zware zeldzame antieke messing tafelklok met gegraveerde ijzeren wijzerplaat met figuren voorstelling (middeleeuws). Freres Limbourg. Tres Riches heures du Duc Berry Chantilly. Achtdaags-stil enchappe...
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1890. Gemerkt B + W. Met achtdaags uurwerk, halfuurslag. Geen kroon. Geen slinger. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
E.C.S. Westminster Duitse staande klok met kwartierslag op acht gongstaven. Mahoniehout gekleurde klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse kathedraalwekker met polychromie. Automaat. Monnik beweegt + bel. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1880. Zevendaags, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Franse mahoniehouten tafelklok met koper-inleg. Leroy & Cie. Paria No. 18780. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, origineel beschilderde wijzerplaat, vergulde spiegels en mooie messing gewichten. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering/polychromie, gewichten, spillegang met wekker. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker op bel. Circa 1890. Glas voor kaarslicht gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten regulateur met messing beslag. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet met messing en transparante wit-glazen kap voor kaarslicht. Circa 1890. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.