Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse pendule met marmeren basement en compositie metalen figuur. La Surprise. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 51 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen romantische pendule met figuur op locomotief. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Grote bronzen klokkendrager met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met regulé figuur Rousseau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Frans eikenhouten portre montre met spillegang horloge. Philippe Miege Genève. Mahonie gefineerd. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.