Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...
Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse (oriëntaalse) bronzen Charles Dix pendule. Voor de Arabische markt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur Wiener Brettle Uhr. Circa 1830 - 1840. Met touwtjesslinger en twee gewichten. Eén restauratie links boven bij messing. Geen brett bij. Afmeting: 10,3 x 7,3 x 4,5 cm. Verder in goede s...
19e Eeuwse Engelse eikenhouten bracketklok met snek en met uurslag, datumaanduiding, silent/chime, fast/slow functie. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...
Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...
Antieke Engelse notenhouten staande klok. Gesigneerd Philip Trebor London. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk met datumaanduiding, secondenwijzer. Vergulde en verzilverde wijzerplaat. Datumaanduiding zit l...
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote vergulde houtgestoken pendule met twee vrouwen. Zweden. Circa 1930. Uurwerk ouder. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functie niet getest. Afmeting: 74 x 66 x 25 cm. In goede staat.
Gaaf 19e eeuws Frans marmeren klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale Franse porseleinen Charles Dix pendule. Twee-delig. Circa 1840. Blindmerk G. Twee Osmaanse krijgers met floraal + goud decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Niet getest. Eé...