Twee grote antiquarische boeken met gravures. Alle werken van Jacobs Cats. Door Dr. J. van Vloten (hoogleraar te Deventer). Zwolle de erven J.J. Tijl 1862. Afmeting: 38 x 30 x 8,5 cm. In redelijk/goed...
Lot van twaalf antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en parelmoer. Compleet met sleutel. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Duits 50er-jaren blikken reclamebord 'Juno Sigaretten'. Lichte beschadigingen rondom. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 18 - 37 cm. Twee restauraties. Verder in goede staat.
19e Eeuwse vergulde veren schilderijlijst. Spanningmaat H 94 x B 56 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten scheepspassers met messing. Afmeting: 30,7 - 45,4 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde lokvogels. 20e Eeuw. Duif (metaal) + eend. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met figuren en leeuwen. Circa 1900. Afmeting: 64 x 105 x 10 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen jardiniere met floraal/leeuwenkoppen decor. Circa 1900. Afmeting: 97 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.