18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.