Mooie Engelse mahoniehouten stickbarometer met bandintarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten haardroger in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen wijwaterhouder met Corpus Christi schildering. Deels geschilderd. Afmeting: 30 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antieke keramieken bierpul met tinnen deksel. Met decor van fietsvoorstelling. 'All Heil Radfahrer Verein Brugstädt 1897'. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Bakelieten Philips radio uit 1945. Type 209/U. In zeer goede originele en werkende staat. Afmeting: 24 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse palissander speeldoos met tien melodieën, intarsia op deksel met jockeys. Diverse tanden van kam beschadigd. Afmeting: 18 x 61 x 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde messing dekseldoos met limoges emaille medaillon en parelmoer + speeldoos. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren globe. Räths Politischer Erdglobus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 49 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse jaren '70 - '80 verstelbare wandlampen met magneet. Schlagheck Schultes Germany. Afmeting: 13 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
Oude vier-lichts messing tafellamp met zwart marmer en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Franse Art Deco persglazen plafonniere met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Franse palissanderhouten theedoos met twee handbeschilderde porseleinen flacons, waarvan één stop gelijmd. Afmeting: 18 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Zachthouten 19e eeuwse chinoiserie beschilderde documentenkist met decor van vogels/Foo-honden/floraal. Afmeting: 17 x 38 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
Vier Russische lakwerk doosjes. Divers. Gesigneerd. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Interessant lot Indonesische batik stempels. Voor het bedrukken van stof/kleding. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.
Papieren reclame affiche. 'Küchen arbeit leicht gemacht durch Alexanderwerke'. Circa 1930. Afmeting: circa 40 - 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken tabletten met vernikkelde omranding. Fruit/floraal decor. Circa 1920. Eén tegel haarlijnen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Az-tekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden dekselvaas met figuur en aap. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.