Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke petroleum lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.

Rijk bewerkte zuil
Resultaat: 140 EUR

Rijk bewerkte Korinthische zuil met figuren en capitel. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 78 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Philips scheepsweerstation
Resultaat: 140 EUR

Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.

2x Bronzen kroonluchter
Resultaat: 130 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

Franse sieradenkist
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Franse lakwerk/boulle sieradenkist met koper/zilver inleg + parelmoer. Met monogram E.F. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.

2x Bokalen met brons/marmer
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Mirandelli accordeon
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse 50-er jaren Mirandelli accordeon met latere tas. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In zeer goede staat.

Antieke petroleum lamp
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Empire-stijl petroleumlamp met kariatiden, keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele branders. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Historisme bronzen inktstel
Resultaat: 130 EUR

Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Antieke tafel petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Antieke porseleinen tafel petroleumlamp met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

3x Koetslampen + stok
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Cameo-glazen tafellamp, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oude goudweegschaal
Resultaat: 120 EUR

Oude goudweegschaal met diverse messing gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Antieke bierpul
Resultaat: 110 EUR

Antieke keramieken bierpul met tinnen deksel. Met decor van fietsvoorstelling. 'All Heil Radfahrer Verein Brugstädt 1897'. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen inktpot, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek bronzen inktstel op zwart marmeren basement. Circa 1900. Waterpot is inkthouder, boomstam is penhouder. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

2x Lijsten met prenten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.

Camera statief
Resultaat: 110 EUR

Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.

2x Kraagkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 110 EUR

Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.

2x Tafellampen
Resultaat: 110 EUR

Twee verchroomde messing tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 x Ø 50 cm. In goede staat.

Antieke kaartspeldoos, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke houten kaartspeldoos met koperen beslag en vakverdeling, met daarin benen fiches. Circa 1920. Afmeting: 6 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Gietijzeren paraplu houder
Resultaat: 110 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.

Reclame Alexanderwerke, 1930
Resultaat: 100 EUR

Papieren reclame affiche. 'Küchen arbeit leicht gemacht durch Alexanderwerke'. Circa 1930. Afmeting: circa 40 - 110 cm. In goede staat.

Bakelieten Philips radio 1945
Resultaat: 100 EUR

Bakelieten Philips radio uit 1945. Type 209/U. In zeer goede originele en werkende staat. Afmeting: 24 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Antieke potkachel + kolenbak
Resultaat: 100 EUR

Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 100 EUR

Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Tinnen lepels op rek
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.

Messing theepot + comfoor
Resultaat: 100 EUR

Bauhaus-stijl vernikkelde messing theepot met comfoor. Zonder brander. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten kistje met intarsia en zilveren dop. Circa 1900. Afmeting: 16 x 24 x 15 cm. In goede staat.

4x Oud messing
Resultaat: 90 EUR

4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...

5x Duitse bierpullen
Resultaat: 90 EUR

Vijf diverse Duitse bierpullen. Bestaande uit: Bierpul in vorm van uil, steengoed + tin, circa 1900. Kristalglazen bierpul, Fresena, eerste helft 20e eeuw. Majolica bierpul met figuren decor/spreuken,...

8x Decoratieve Oosterse luiken
Resultaat: 90 EUR

Acht stuks decoratieve Oosterse houtgestoken luiken. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 x B 47 x D 4 cm. In goede staat.

Aker + pokenset
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.

17e Eeuws snijwerkstuk
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Franse tafellamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Grote ananassen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote gipsen ananassen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met narcissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antieke petroleum hanglamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.

Benen figuur
Resultaat: 80 EUR

Benen kameel met waterkruiken. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 33 x 23 cm. In goede staat.

Bell wereldontvanger, 1950
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.

Engelse stickbarometer
Resultaat: 80 EUR

Mooie Engelse mahoniehouten stickbarometer met bandintarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.

Frans kistje met boulle inleg
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

3x Antieke tinnen borden
Resultaat: 80 EUR

Drie grote antieke tinnen borden. Met stempels + datering 1852 en 1756. Afmeting: Ø 33 - Ø 39 cm. In goede staat.