Franse Art Deco persglazen plafonniere met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance vijzel met stamper. Afmeting: 21 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek terracotta. Zuid Amerikaanse/Chinese bodemvondsten. Bestaande uit: Terracotta hoofd, China? En een terracotta beeld. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...
Antieke mahoniehouten stereokijker met diverse papieren voorstellingen. Circa 1910. Afmeting: 16 x 19 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Franse palissanderhouten theedoos met twee handbeschilderde porseleinen flacons, waarvan één stop gelijmd. Afmeting: 18 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees tin. Onder andere; kandelaren, schenkkannen, olieflacon. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
60er-Jaren grijsmetalen bureaulamp. Ontwerp Louis Kalff. Afmeting: H 37 x Ø 33 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse handgeschreven oorkondes met lakzegels. Gesigneerd, Lord John Campbell, Schotland. Circa 1800. Afmeting: H 21 x B 24 cm.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met leeuw en Amsterdams wapen. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren globe. Räths Politischer Erdglobus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 49 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Cassette met 2 parkerpennen, voorzien van een groene en een blauwe vulpen met geelgouden punt, 585/000. Gebruikt.
Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Zeven Duitse eerste-dag-envelop jaaralbums met inhoud. Betreft de jaren: 1986, 1982, 1981, 1984, 1983, 1987, 1985. Afmeting: 30 x 6 x 24 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl dekseldoos + schaal. 20e Eeuw. Eén dekseldoos van hout en bewerkt met tin. Voorzien van wildvoorstelling + naakte vrouw. Gesigneerd. En een schaal met rozenranken decor, koperges...
Vroeg 19e eeuwse blikken handbeschilderde onderzetter. Met decor van officier. Circa 1810. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houten gepolychromeerde kaarskandelaren. Circa 1980. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse voetstoven. Eén maal notenhout met marmer. Eén maal eikenhout gestoken. Afmeting: 22 x Ø 27 cm / 35 x 32 x 34 cm. In goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Duits drie-delig Jugendstil Kaiserzinn melk en suikerset. Circa 1910. Ontwerp Hugo Leven en Herman Fauser. Afmeting: 12 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse bierpullen. Divers. 20e Eeuw. Keramiek + glas. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.