Benen kameel met waterkruiken. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 33 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen jardiniere in Louis Quinze-stijl. Circa 1890. Afmeting: 13 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zachthouten 19e eeuwse chinoiserie beschilderde documentenkist met decor van vogels/Foo-honden/floraal. Afmeting: 17 x 38 x 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp met beschilderde glazen kap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
70er-Jaren Hala Zeist bureaulamp. Zwart metaal met chroom. In hoogte verstelbaar. Maximaal H 43 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oude vier-lichts messing tafellamp met zwart marmer en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee grote messing bureaulampen. Verstelbaar. 80er - 90er Jaren. Ongemerkt. Afmeting: H 45 x Ø 33 cm. In goede staat.
Drie benen belijmde voorwerpen. Eén maal obelisk, twee maal kaarskandelaren. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Zes delen verguld houtsnijwerk. Indonesië. 20e Eeuw. Figuren + altaarstuk. Afmeting: 19 - 53 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde theeketel op comfoor. Circa 1920. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Zwaar antiek messing inktstel op mahoniehouten basement. Circa 1920. Afmeting: 20 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met stadswapen Amsterdam. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; bierpullen met glazen bodem, kandelaar, servies et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee grote antiquarische boeken met gravures. Alle werken van Jacobs Cats. Door Dr. J. van Vloten (hoogleraar te Deventer). Zwolle de erven J.J. Tijl 1862. Afmeting: 38 x 30 x 8,5 cm. In redelijk/goed...
Lot van twaalf antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en parelmoer. Compleet met sleutel. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Duits 50er-jaren blikken reclamebord 'Juno Sigaretten'. Lichte beschadigingen rondom. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 18 - 37 cm. Twee restauraties. Verder in goede staat.
19e Eeuwse vergulde veren schilderijlijst. Spanningmaat H 94 x B 56 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten scheepspassers met messing. Afmeting: 30,7 - 45,4 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde lokvogels. 20e Eeuw. Duif (metaal) + eend. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met figuren en leeuwen. Circa 1900. Afmeting: 64 x 105 x 10 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen jardiniere met floraal/leeuwenkoppen decor. Circa 1900. Afmeting: 97 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.