Grote vergulde houtgestoken spiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 140 x B 76 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 45 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met briefpanelen. Slot defect. Verder in goede staat. Afmeting: 124 x 64 x 65 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kist met ijzeren banden. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 48 x 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan tafel met jalouziedeuren, intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 81 x 43 cm. In goede ongerestaureede staat.
Prachtige gave antieke salontafel. Ovaal. Mahoniehout. Circa 1870. Afmeting: 58 x 78 x 116 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse neogotische eikenhout gestoken onderkist met ijzeren beslag. Afmeting: 57 x 141 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kruispoot tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 78 x 102 x 74 cm. In goede staat.