Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Twee Engelse meubels. 1x Bobbing hoekstoel, 1x Bobbing plantentafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 - 92 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Houten piedestal met messing en velours. Circa 1900. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten, deels massief. Circa 1900. Floraal snijwerk in de panelen. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.
Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.
Hollands notenhouten rolbureau. Circa 1880. Interieur met vele vakken. Hout deels massief. Afmeting: H 150 x B 136 x D 80 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinen vitrinekast. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Grenen schrijfbureau. Circa 1920. Afmeting: 142 x 78 x 80 cm. Beslag later. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Louis Seize. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 102 x 98 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1870. Afmeting: 73 x 119 x 84 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten Gregoriaanse tiltop tafel. Afmeting: H 73 x Ø 86 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Antieke Hollandse eikenhouten wandvitrinekast in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x 92 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Seize-stijl haardscherm met Egyptische figuren. Handwerk. Afmeting: 93 x 53 x 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.