Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Frans Bretons buffet, 1870
Resultaat: 500 EUR

Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Antieke Horris spiegelbonheur
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Horrix spiegelbonheur met prachtig snijwerk, tollen en etages. Eiken geëboniseerd + noten. Circa 1860. Afmeting: 216 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 1870
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans notenhouten jachtbuffet met zwijnenkop/fruit/wildvoorstellingen. Snijwerk op panelen. Afmeting: 135 x 175 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Rococo-stijl kamerscherm
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig 19e eeuws Louis Seize-stijl kamerscherm met prenten en goudkleurig stucwerk. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 180 x B 150 cm. In redelijk/goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse iepenhouten Louis Seize halve maantafel met twee kantellades. Hekwerk los erbij. Afmeting: 73 x 40 x 78 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten kabinet
Startprijs 850 EUR

Klein 18e eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen kabinet met verguld messing beslag en klauwpoten. Oudere restauratie. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1850
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten vier-laden Biedermeier commode met origineel koperen beslag. Circa 1850. Afmeting: 92 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Engelse klepbank, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Barok spinde
Resultaat: 225 EUR

Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 112 x 45 cm. In zeer goede staat.

Willem III bonheur
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten Louis Philippe bonheur opzet-vitrinekast met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 109 x 49 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Empire dessertkast
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire dessertkast met uitschuifbare zijbladen, marmeren blad en opstand. Circa 1820. Lichte fineerschades. Afmeting: 92 x 125 x 63 cm. / 152 x 125 x 63 cm. In redelijk/g...

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse mahoniehouten gebogen Barok commode met intarsia op blad, bronzen beslag en originele sloten. Zaagfineer. Afmeting: 100 x 150 x 68 cm. In goede staat.

Chinese piedestal
Startprijs 120 EUR

Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.

Mahonie vitrinekast
Startprijs 300 EUR

Mahonie vitrinekast. Twee-deurs. Afmeting: 187 x 111 x 41 cm. In goede staat.

Modern leren fauteuille
Resultaat: 50 EUR

Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Luikse secretaire
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.

Hollands schrijfkabinet
Startprijs 750 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...

Schildersezel
Startprijs 140 EUR

Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Resultaat: 140 EUR

Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.

Empire naaitafel
Startprijs 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chiffoniere
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.000 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 150 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Empire chiffoniere
Startprijs 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...

Louis Seize spiegel
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws boeren secretaire
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.

1-deurs vitrinekast
Startprijs 500 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine opzetkast
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl haardscherm
Startprijs 90 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Seize-stijl haardscherm met Egyptische figuren. Handwerk. Afmeting: 93 x 53 x 27 cm. In goede staat.

Antieke wandvitrine, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten wandvitrinekast in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x 92 x 25 cm. In goede staat.

Mahonie Louis Seize penantkastje
Startprijs 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.

Eiken 4-laden commode
Resultaat: 275 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Hollandse pander schouwopbouw
Resultaat: 725 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Koloniale documentenkist
Resultaat: 300 EUR

Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.

Louis Philippe lessenaar
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tafelset
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 1.100 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.

Eiken Barok secretaire
Startprijs 200 EUR

Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.

2x Voltaires
Startprijs 250 EUR

Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.

Commode, Franse stijl
Resultaat: 350 EUR

Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.

Bijzettafel, Spaanse stijl
Startprijs 150 EUR

Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.

4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR

Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.

Antiek Engels kastje
Startprijs 180 EUR

Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.

Naaitafel
Startprijs 325 EUR

Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.

Empire commode
Startprijs 250 EUR

Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1830
Resultaat: 225 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast, 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.

Massief eiken salontafel
Resultaat: 110 EUR

Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten Gregoriaanse tiltop tafel. Afmeting: H 73 x Ø 86 cm. In goede staat.

Antieke mahonie eettafel, 1870
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1870. Afmeting: 73 x 119 x 84 cm. In goede staat.

Antieke commode
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Louis Seize. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 102 x 98 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Louis Philippe fauteuil, 1870
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.

Grenen bureau, 1920
Startprijs 160 EUR

Grenen schrijfbureau. Circa 1920. Afmeting: 142 x 78 x 80 cm. Beslag later. In goede staat.

Hollandse porseleinvitrinekast
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinen vitrinekast. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 160 x 45 cm. In goede staat.

4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR

Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.

Prachtige Engelse commode, 1850
Startprijs 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 250 EUR

Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.

Noten rolbureau
Startprijs 500 EUR

Hollands notenhouten rolbureau. Circa 1880. Interieur met vele vakken. Hout deels massief. Afmeting: H 150 x B 136 x D 80 cm. In goede staat.

Drents kabinet, 1820
Startprijs 600 EUR

Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.

Engelse wandhoekkast
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil buffet
Startprijs 400 EUR

Jugendstil buffetkast. Noten, deels massief. Circa 1900. Floraal snijwerk in de panelen. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.

Piedestal, 1900
Resultaat: 180 EUR

Houten piedestal met messing en velours. Circa 1900. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.

Eiken dressoir omstreeks 1780
Resultaat: 400 EUR

Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.

Breistoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel
Startprijs 60 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920
Startprijs 400 EUR

Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.

2x Engelse meubels
Startprijs 100 EUR

Twee Engelse meubels. 1x Bobbing hoekstoel, 1x Bobbing plantentafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 - 92 cm. In goede staat.

Noten vertico, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode
Startprijs 200 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Engelse secretaire
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.

Oosterse kampferkist + tafel
Resultaat: 120 EUR

Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.

Beschilderde grenen kist, 1854
Startprijs 100 EUR

Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.

Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.

6x Windsor-stijl stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes Engelse iepenhouten Windsor-stijl stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 39 x 44 cm. In goede staat.

5x Antieke eetkamerstoelen, 1920
Startprijs 200 EUR

Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.

Franse/Bretonse buffetkast, 1870
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.

Opklapbaar dienblad
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten klaptafel met dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 66 x 47 cm. In goede staat.

Wandtafel (zwart)
Resultaat: 50 EUR

Zwart gelakte wandconsole tafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 32 x 60 cm. In goede staat.

Bidstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten bidstoel met drie volle zuilen. Afmeting: 75 x 50 x 47 cm. In goede staat.

Eiken serveertafel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Jugendstil serveertafel met etage. Circa 1910. Afmeting: 77 x 42 x 67 cm. In goede staat.

6x 50er Jaren stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR

Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.

Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse antieke mahoniehouten voltaire met snijwerk en zijde bekleding stof. Circa 1870. Afmeting: 100 x 74 x 60 cm. In goede staat.

Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.