Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten orgelgebogen commode op hoge poten, met twee lades, bronzen beslag en gecontourneerd blad. Circa 1900. Afmeting: 79 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.
Grenen schrijfbureau. Circa 1920. Afmeting: 142 x 78 x 80 cm. Beslag later. In goede staat.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.
Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.