Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 64 x B 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen kabinet met verguld messing beslag en klauwpoten. Oudere restauratie. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade. Afmeting: 245 x 190 x 65 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollands notenhouten rolbureau. Circa 1880. Interieur met vele vakken. Hout deels massief. Afmeting: H 150 x B 136 x D 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten, deels massief. Circa 1900. Floraal snijwerk in de panelen. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Mahonie vitrinekast. Twee-deurs. Afmeting: 187 x 111 x 41 cm. In goede staat.