Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Ongerestaureerd. Afmeting: 145 x 91 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Philippe buffet met opstand. Circa 1870. Afmeting: 193 x 140 x 68 cm. In zeer goede staat.
Twee oude/antieke vitrinekastjes. Eén maal noten hangvitrine, circa 1920. En een grenen display vitrine + sieraden, circa 1900. Afmeting: 69 x 60 x 17 cm. / 17 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Oosters teakhouten gestoken altaarkastje met lade en restvergulding. Afmeting: 26 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten schildersezel. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Houten spiegel. Zwart/goud. Met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
Bronskleurige facet geslepen spiegel met ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 110 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 105 x 73 x 93 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize commode met bandintarsia. Circa 1780. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 110 x 62 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee oude van eikenhout gemaakte meubelen naar oud voorbeeld. Deels antiek hout. Kist + één deurs kastje. Afmeting: 51 x 66 x 40 cm. / 86 x 45 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten gestoken kist met ijzeren banden en sledepoten. Annotatie 1796. Afmeting: 66 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten toilettafel. Circa 1870. Sporen van oud wormbeval. Afmeting: 150 x 100 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met bandintarsia en ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 165 x 133 x 56 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 64 x B 54 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten buffet met halve zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 107 x 120 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kruispoot tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 78 x 102 x 74 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten naaitafel met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 75 x 53 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.
Notenhouten Gründerzeit vier-laden commode met zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 90 x 101 x 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse neogotische eikenhout gestoken onderkist met ijzeren beslag. Afmeting: 57 x 141 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Thonet-stijl bureaustoel met bruin lederen zitting. Circa 1920. Afmeting: 80 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige gave antieke salontafel. Ovaal. Mahoniehout. Circa 1870. Afmeting: 58 x 78 x 116 cm. In zeer goede staat.
Oosterse houtgestoken kist met ijzeren banden. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 48 x 74 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III speeltafel met snijwerk en gecontourneerd blad. Circa 1870. Krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 84 x 43 cm. / 76 x 84 x 86 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 46 x 90 cm. In goede staat.
Hartvormige Franse bijzettafel met lade, bronzen beslag en hartvormige marqueterie inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 84 x 42 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Black Forest bijzettafel met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: H 74 x Ø 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl armleunstoel met klauwpoten en tijgerprint stoffering. Circa 1900. Afmeting: 113 x 60 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met snijwerk, tollen en kroon. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Inactieve wormbeval. Afmeting: 208 x 102 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry Deux bank met ranken/leeuwenkoppen decor en rode velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 107 x 138 x 70 cm. In zeer goede staat.
Antieke zeldzame zware wortelpalissanderhouten Hollandse spinnekoptafel met snijwerk en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 71 x 135 x 92 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse originele Engelse eiken gateleg tafel met lade. Afmeting: 7 x 110 x 132 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Louis Philippe spiegel. Bijgekleurd. Afmeting: H 122 x B 51 cm. In redelijke staat.
Hollands wortelnoten dubbel gebogen Barok secretaire gesigneerd pander, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 100 x 105 x 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten gestoken dekenkist. Engeland. Afmeting: 71 x 148 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en oude schellak politoer. Enkele beschadigingen. Afmeting: 153 x 102 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met mooi snijwerk, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 210 x 145 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke eikenhouten commode in Rococo-stijl. Met vier lades en deurtje. Circa 1890. Afmeting: 77 x 42 x 84 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten dubbelgebogen Barok-stijl secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 105 x 50 cm. In goede staat.