Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse Henry Deux bank, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry Deux bank met ranken/leeuwenkoppen decor en rode velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 107 x 138 x 70 cm. In zeer goede staat.

2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR

Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.

Engelse kolenbak, 1880
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Gebogen commode, 1900
Startprijs 180 EUR

Mahoniehouten orgelgebogen commode op hoge poten, met twee lades, bronzen beslag en gecontourneerd blad. Circa 1900. Afmeting: 79 x 80 x 47 cm. In goede staat.

Willem III bonheur, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bonheur met snijwerk, tollen en kroon. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Inactieve wormbeval. Afmeting: 208 x 102 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse Victoriaanse armleunstoel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 93 x 55 x 56 cm. In goede staat.

Hollandse armleunstoel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl armleunstoel met klauwpoten en tijgerprint stoffering. Circa 1900. Afmeting: 113 x 60 x 64 cm. In goede staat.

Prachtie Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 400 EUR

Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.

Oude breistoel
Startprijs 80 EUR

Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.

Oude fauteuil
Startprijs 100 EUR

Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Antieke schaarstoel
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten scharenstoel met ranken en fratzen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 86 x 58 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Black Forest bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke houtgestoken Black Forest bijzettafel met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: H 74 x Ø 50 cm. In goede staat.

Mahonie armstoel, 1860
Startprijs 150 EUR

Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.

Art Deco stoel, 1910
Startprijs 200 EUR

Massief eiken Art Deco stoel. Circa 1910. In goede staat.

Theekastje
Resultaat: 80 EUR

Ovaal teakhouten theekastje met facet-geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Duitse penant kast
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 84 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel, 1800
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 180 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 38 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met intarsia
Resultaat: 150 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.

Bijzettafel met marqueterie
Resultaat: 140 EUR

Hartvormige Franse bijzettafel met lade, bronzen beslag en hartvormige marqueterie inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 110 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 46 x 90 cm. In goede staat.

Antiek Engels damesbureau, 1900
Resultaat: 425 EUR

Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met bandintarsia, acht lades en twee deuren. Circa 1900. Afmeting: 142 x 116 x 60 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.

Antieke spiegel 93 x 58 cm.
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse vergulde houten spiegel met ranken en cherubijnkop. Afmeting: H 93 x B 58 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel, H 140 x B 76 cm.
Resultaat: 285 EUR

Grote vergulde houtgestoken spiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 140 x B 76 cm. In goede staat.

Biedermeier voltaire
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.

Breistoel
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 45 x 47 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

Antieke speeltafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten Willem III speeltafel met snijwerk en gecontourneerd blad. Circa 1870. Krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 84 x 43 cm. / 76 x 84 x 86 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met briefpanelen. Slot defect. Verder in goede staat. Afmeting: 124 x 64 x 65 cm. In goede staat.

Oosterse kist
Resultaat: 50 EUR

Oosterse houtgestoken kist met ijzeren banden. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 48 x 74 cm. In goede staat.

Mahonie pronkkast
Startprijs 250 EUR

Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.

Jugendstil buffet
Startprijs 800 EUR

Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.

Halve maan tafel
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan tafel met jalouziedeuren, intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 81 x 43 cm. In goede ongerestaureede staat.

Ovale salontafel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige gave antieke salontafel. Ovaal. Mahoniehout. Circa 1870. Afmeting: 58 x 78 x 116 cm. In zeer goede staat.

Antieke bureaustoel, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Thonet-stijl bureaustoel met bruin lederen zitting. Circa 1920. Afmeting: 80 x 60 x 55 cm. In goede staat.

19e Eeuwse eikenhout gestoken onderkist
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse neogotische eikenhout gestoken onderkist met ijzeren beslag. Afmeting: 57 x 141 x 60 cm. In goede staat.

Notenhouten vier-laden commode, 1880
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Gründerzeit vier-laden commode met zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 90 x 101 x 52 cm. In zeer goede staat.

Antiek Engels schrijfsecretaire
Resultaat: 250 EUR

Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.

Hollandse theetafel
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten theetafel met lade en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten naaitafel met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 75 x 53 x 44 cm. In goede staat.

Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.

Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse kruispoot tafel
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kruispoot tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 78 x 102 x 74 cm. In goede staat.

Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse antieke mahoniehouten voltaire met snijwerk en zijde bekleding stof. Circa 1870. Afmeting: 100 x 74 x 60 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR

Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.

Frans buffet, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met halve zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 107 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 64 x B 54 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kaptalel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met bandintarsia en ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 165 x 133 x 56 cm. In zeer goede staat.

6x 50er Jaren stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.

Eiken serveertafel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Jugendstil serveertafel met etage. Circa 1910. Afmeting: 77 x 42 x 67 cm. In goede staat.

Bidstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten bidstoel met drie volle zuilen. Afmeting: 75 x 50 x 47 cm. In goede staat.

Armleunstoel met rode velours
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Wandtafel (zwart)
Resultaat: 50 EUR

Zwart gelakte wandconsole tafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 32 x 60 cm. In goede staat.

Opklapbaar dienblad
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten klaptafel met dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 66 x 47 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 76 x 39 x 62 cm. In goede staat.

Piedestal
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten piedestal. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Franse/Bretonse buffetkast, 1870
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.

Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse toilettafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten toilettafel. Circa 1870. Sporen van oud wormbeval. Afmeting: 150 x 100 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten gestoken kist met ijzeren banden en sledepoten. Annotatie 1796. Afmeting: 66 x 120 x 70 cm. In goede staat.

2x Oude eiken meubelen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude van eikenhout gemaakte meubelen naar oud voorbeeld. Deels antiek hout. Kist + één deurs kastje. Afmeting: 51 x 66 x 40 cm. / 86 x 45 x 64 cm. In goede staat.

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 115 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.

5x Antieke eetkamerstoelen, 1920
Startprijs 200 EUR

Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.

6x Windsor-stijl stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes Engelse iepenhouten Windsor-stijl stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 39 x 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.

Beschilderde grenen kist, 1854
Startprijs 100 EUR

Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.

Oosterse kampferkist + tafel
Resultaat: 120 EUR

Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1780
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize commode met bandintarsia. Circa 1780. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 110 x 62 cm. In redelijke staat.

Voltaire met snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 105 x 73 x 93 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse secretaire
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode
Startprijs 200 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.

Eiken kabinet
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.

Noten vertico, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.

Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

2x Engelse meubels
Startprijs 100 EUR

Twee Engelse meubels. 1x Bobbing hoekstoel, 1x Bobbing plantentafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 - 92 cm. In goede staat.

Eiken wijntafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel, H 110 x B 82 cm.
Resultaat: 60 EUR

Bronskleurige facet geslepen spiegel met ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 110 x B 82 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920
Startprijs 400 EUR

Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel, H 97 x B 70 cm.
Startprijs 50 EUR

Houten spiegel. Zwart/goud. Met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel
Startprijs 60 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Schildersezel (mahonie)
Resultaat: 90 EUR

Grote mahoniehouten schildersezel. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.

Breistoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Antiek Oosters altaar kastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Oosters teakhouten gestoken altaarkastje met lade en restvergulding. Afmeting: 26 x 54 x 35 cm. In goede staat.

2x Vitrine kasten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke vitrinekastjes. Eén maal noten hangvitrine, circa 1920. En een grenen display vitrine + sieraden, circa 1900. Afmeting: 69 x 60 x 17 cm. / 17 x 45 x 55 cm. In goede staat.

Eiken dressoir omstreeks 1780
Resultaat: 400 EUR

Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.

Houtgestoken Schwarzwalder spiegel, 1880
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder spiegel met rozen decor. Circa 1880. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.

Piedestal, 1900
Resultaat: 180 EUR

Houten piedestal met messing en velours. Circa 1900. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.

Jugendstil buffet
Startprijs 400 EUR

Jugendstil buffetkast. Noten, deels massief. Circa 1900. Floraal snijwerk in de panelen. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.

Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1870
Resultaat: 140 EUR

Antiek Duits eikenhouten Louis Philippe buffet met opstand. Circa 1870. Afmeting: 193 x 140 x 68 cm. In zeer goede staat.

Engelse wandhoekkast
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.