Paar grote Villeroy & Boch (Mettlach), Delftse-stijl tegels van bijzondere kwaliteit. Circa 1895 - 1900. Door Jean Baptiste Stahl. Duitsland 1869 - 1932. Eén tegel is gemaakt naar Gerard Dou. 1613 - 1...
Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence koeien met wit glazuur. Mogelijke restauraties aan hoornen + oren. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 45 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met putti/ranken decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse porseleinen vazen met handbeschilderd landschap/figuren en goud decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen knobbelvaas met figuur voorstelling. 19e Eeuw. Bovenhals gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Duitse porseleinen sauciere. Patroon 'Stehende Herzen'. Ontwerp Hans Günther Reinstein voor Rosenthal. 1880 - 1938. Jugendstil. Circa 1904. Eén chip. Afmeting: 9 x 22 x 14 cm. In redelijke st...
Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met landschap/floraal decor. A.P.V.M.V. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen Engels Leeds keramiek creamware met handbeschilderd floraal decor. Theepot minimale chips. Afmeting: 13 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans servies met goud decor. Bestaande uit: Schaal, melkkan, suikerpot (top gelijmd), theepot, twaalf kopjes + twaalf schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In goe...
Antiek vijf-delig Hollands polychrome fayence Delfts kaststel. Gemerkt Tichelaar. Enkele beschadigingen/restauraties. Afmeting: 17 - 25 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse polychrome Fayence tegeltableau's. Bloemvazen decor. Drie tegels gescheurd. Afmeting: 25 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Drie porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1978: Lappland. 1980: Grönland, Eisbär. En een zeldzame two turtle doves. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.
Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.