Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Groot lot Makkumer polychrome aardewerk. Onder andere; dekselvazen, schalen, dekseldozen et cetera. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Delfts fayence mosselbord met annotatie 1865. Mangaan decor, meisje aan touwtje springen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
19x Diverse oude/antieke Jugendstil tegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse Wedgwood Etruria porseleinen tafellamp met floraal decor. Creme-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote wit porseleinen figurengroep. Met drie figuren, hond en sculptuur. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 29 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Twaalf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 2005 t/m 2016. Nieuw in doos. Afmeting: ca. 8 cm. In uitstekende staat.
Duitse 30-er jaren gesigneerde Rosenthal Bavaria porseleinen figuur. Oriëntaalse vrouw met bloem. Door R. Förster. Modelnummer 139. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Villeroy & Boch theeservies. Decor Acapulco. Bestaande uit: Theepot (handvat gelijmd), zes kop + schotels, zes onbijtborden, suiker/melk set met tableau. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 ...
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Vier porseleinen dieren figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Windhond, ongemerkt. (2) Gems, onduidelijk gemerkt. (3) Fazant, Germany. (4) Steenbok, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede...
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Twaalf kop + schotels, thee, suiker en melkpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Makkumer porseleinen polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Zeeslag bij Duins 1639. Drie tegels gescheurd. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
Circa 40 stuks diverse antieke wandtegels, circa 1920. Plus diverse extra. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot 48 pas Fayence tegeltableau in houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 103 cm. In goede staat.