19e Eeuwse terracotta gepolychromeerde wijwaterhouder. Anno 1849. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 28 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen Sevres vaas met vergulde bronzen versieringen. Jugendstil. Circa 1900. Vrouw met spiegel + floraal zweepslag decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal Bavaria porseleinen deelservies. Bestaande uit onder andere; 4 Schalen, 14 borden, 1 sauciere, 5 ontbijtborden, 4 schotels. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met putti/ranken decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands polychrome Fayence. 20e Eeuw. Eén maal Porceleyne Fles knobbelvaas + Makkumer oorvaas. Afmeting: 2 7 -34 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse polychrome Fayence tegeltableau's. Bloemvazen decor. Drie tegels gescheurd. Afmeting: 25 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Circa 40 stuks diverse antieke wandtegels, circa 1920. Plus diverse extra. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien-delig Duits Mitterteich koffieservies met klokken-decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Zes porseleinen figuren met putti. 20e Eeuw. Duitsland, Gerold Porzellan et cetera. Eén poot van bok gelijmd. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
Collectie van twaalf Duitse M.J. Hummel Sammelteller. Goebel. Gelimiteerd. In koffer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23cm. In goede staat.
Twee Twentse Hollandse Fayence herdenkingsborden. Makkum + Delft. Eén maal de acht steden van Twente. Eén maal 40 jaar Van Heek. Afmeting: Ø 28,5 - Ø 36 cm. In goede staat.
Acht antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere; Kutani, Imari. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Twaalf kop + schotels, thee, suiker en melkpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed Westerwald stopflessen met emaille stoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Duits Bavaria porseleinen servies met Zwiebelmuster decor + Jugendstil plated sleef. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6 eetborden, 6 diepe borden, melk/suiker set, 4 schalen, theekan, sauciere, 6...
Antieke Hollandse Droste cacao/chocolade kan met drinkbeker. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 22 cm. In goede staat.
Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.