Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt, onder andere drie klokken. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Zeer groot 48 pas Fayence tegeltableau in houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 103 cm. In goede staat.
Elf stuks Makkumer tegels. Onder andere in lijst + polychrome. 20e Eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Nymphenburg porseleinen figurengroep. Edele heer met twee dames. Circa 1920. Afmeting: 18,5 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Duitse 30-er jaren gesigneerde Rosenthal Bavaria porseleinen figuur. Oriëntaalse vrouw met bloem. Door R. Förster. Modelnummer 139. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote terracotta geglazuurde roofvogel op stronk. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Karl Ens porseleinen figuur. Meisje met bloemenstreng. Ilfa. Circa 1920. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Meissen figuur. Weiss. Zingende dronken man. Nr. S 254. 20e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen pauw op stam. Gemerkt met letter F. Goebel Porzellan Fabrik in Oeslau. 1935 - 1937. Kuifje pauw gelijmd + chip voet. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier porseleinen dieren figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Windhond, ongemerkt. (2) Gems, onduidelijk gemerkt. (3) Fazant, Germany. (4) Steenbok, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede...
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met eenden, Tengra Spain, goed. (2) Duitse Dresden porseleinen kandelaar met figuur/rozen, goed. (3) Ballerina, Schierholz? tutu beschadigd. (4) Fig...
Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Eén chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 25 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquettes in geëboniseerde lijst. Wild voorstellingen. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Italiaanse Fayence lampenvoet. Handbeschilderd, naar antiek voorbeeld. Chip voet. Afmeting: H 61 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/papegaai decor. Gesigneerd: van Duijn. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zes antieke gesigneerde keramieken borden. C.T. Maling. Decor Denons Egypt. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Antieke originele Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. Handbeschilderd. 'Hab Aug und Hand fürs Vaterland'. Conrad Klaetzel. Circa 1900. Aug. 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Duitse Westerwald steengoed schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht theeservies. Decor Cambridge. Circa 1900. Bestaande uit; Theepot, koffiepot, suikerpot, twaalf kop en schotels, twaalf borden en drie vleesschalen. Minimale be...
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x Ø 17 x 21cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Arnhemse platelen Jugendstil oorvaas met floraal decor. Ontwerp Klaas Vet. Circa 1910. Haarlijn in één oor. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.
Mooi Engels Royal Albert porseleinen theeservies. Decor Old Country Roses. Bestaande uit; Theekan + comfoor, zes kop en schotels, melk + suiker set. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.