Twee 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met bladgoud en rest polychromie. Krijgers. Zwaarden missen. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine antieke Chinees porseleinen vazen met wit craquelé glazuur en opgewerkt bruin floraal decor. Afmeting: H 11,2 cm. In goede staat.